https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Cryptocurrency Fiyat Tahmini: Cardano, Conflux, Yığınlar

Cryptocurrency Fiyat Tahmini: Cardano, Conflux, Yığınlar


  • Kripto para birimleri, en volatil haftalardan birinde güçlü bir performans sergiledi.

  • Bitcoin aylar sonra ilk kez 27.000 doların üzerine çıktı.

  • Cardano, Stacks ve Conflux en iyi performans gösterenler arasındaydı.

Kripto para birimleri, bankacılık sektöründeki gerginlikler devam etse bile bu hafta güçlü bir performans sergiledi. Cuma gunu, bitcoin Fiyat aylar sonra ilk kez 27.000 doların üzerine çıktı. BTC’nin önceki hafta 19.000 dolardan işlem gördüğü düşünüldüğünde, bu dikkate değer bir geri dönüş oldu. Bu makale, Cardano (ADA), Conflux (CFX) ve Stacks (STX) gibi bazı popüler kripto para birimleri için tahminler sağlayacaktır.

Cardano fiyat tahmini

Kardan Fiyat, geliştiricilerin ağına yeni bir P2P yükseltmesi duyurduktan sonra Cuma günü güçlü bir geri dönüş yaptı. Ayrıca, Cardano’nun Toplam Kilitli Değeri (TVL), ADA açısından rekor bir yüksekliğe sıçradı ve bu, ağın çekiş kazandığına işaret ediyor.

Cardano, Cuma günü 25 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaların üzerinde 0,348’e yükseldi. RSI aşırı alım seviyesinin yakınında hareket ederken MACD nötr noktanın üzerine çıktı.

Saatlik grafikte Cardano, önemli bir destek pivot noktasının yakınında işlem görüyor. Bu nedenle, kripto para birimine liderlik eden bitcoin ile, alıcılar bir sonraki nihai direnci mevcut seviyeden yaklaşık %8 daha yüksek olan 0,366 $ olarak hedefledikçe daha yüksek devam edeceğinden şüpheleniyorum.

Cardano nasıl satın alınır

artı500

Plus500, forex, emtialar, endeksler, hisse senetleri, opsiyonlar ve kripto para birimleri dahil olmak üzere 2.000’den fazla finansal araç üzerinde kaldıraçlı ticaret sunan lider Fark Sözleşmeleri (CFD’ler) sağlayıcısıdır. CySEC Lisans Numarası (#250/14)

Plus500 ile bugün ADA satın alın

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’in üzerinde kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım komisyoncusu. Komisyonsuz kripto ticareti sunar ve platformdaki kullanıcılar manuel olarak yatırım yapma veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların popüler yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasına olanak tanıyan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

ADA’yı eToro ile bugün satın alın

Fiyat oynaklığını tahmin edin

Conflux (CFX) fiyatı bu haftaki en iyi fırsatlardan biri oldu. Zincir üstü veriler, ağın China Telecom ile ortaklık kurduktan sonra çekiş kazandığını gösterdi. Telekom devi, platformu blockchain sim kartları oluşturmak için kullanacak. Conflux NFT’leri de iyi çalışır.

Saatlik grafikte CFX fiyatı, genellikle yükseliş işareti olan bir kap ve kulp modeli oluşturdu. Kısa ve uzun vadeli hareketli ortalamalarla da destekleniyor. Cardano gibi, Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve MACD de yükselmeye devam etti. Murrey Math Lines göstergesi, şu anda zayıf bir destek ve direnç noktasında olduğunu gösteriyor.

Bu nedenle, alıcılar kırılma seviyesini 0,4157 $ olarak hedefledikçe Conflux fiyatının yükselmeye devam etme olasılığı var.

Conflux’u nasıl satın alabilirim?

binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar, 600’den fazla. Binance ayrıca düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok işlem seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün CFX satın alın

BKEX

BKEX, İngiliz Virgin Adaları’nda bulunan merkezi bir kripto para borsasıdır. Borsada 254 madeni para ve 415 ticaret çifti var.

Bugün BKEX ile CFX satın alın

Yığınların fiyatını tahmin edin

Yığınlar Bitcoin Sıralamalarını başlattıktan sonra iyi bir iş çıkardı. Bu önemli bir gelişmeydi çünkü Stacks, geliştiricilerin Bitcoin kullanan dapp’ler oluşturmasına izin veren birinci katman bir ağdır. Hizmeti sağlayan tek blockchain ürünüdür.

Saatlik grafikte STX fiyatı yükseldi ve bir çanak ve kulp modeli oluşturdu. Ayrıca ters pivot durağına taşındı. Cardano ve Stacks gibi, kısa ve orta vadeli hareketli ortalamalar ve Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve MACD gibi osilatörler tarafından desteklenir.

Bu nedenle, alıcılar nihai direnç noktasını 1,20 $ olarak hedeflediğinden, yığınların daha yüksek devam etmesi muhtemeldir. Bu işlem için zararı durdurma 0,990$ olacaktır.

Yığınlar nasıl satın alınır

binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar, 600’den fazla. Binance ayrıca düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok işlem seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün STX satın alın

okcoin

Okcoin, San Francisco, Miami, Malta, Hong Kong, Singapur ve Japonya’da ofisleri bulunan dünya çapında lisanslı bir borsadır. Okcoin’in misyonu, finansın ademi merkezileştirilmesine yardımcı olmak ve dünyadaki herkes için ekonomik oyun alanını düzleştirmektir. 100 binden fazla aktif tüccar ve yatırımcı ile 190’dan fazla ülkeye hizmet vermektedir.

Bugün Okcoin ile STX satın alın

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın