medyauzmani.com

Cryptocurrency Fiyat Tahmini: Grafik, BitTorrent, Toncoin


bitcoin Son yükseliş momentumu azaldığı için fiyat son birkaç gün içinde geri çekildi. Sarsıntı, para biriminin son üç gün üst üste düşüşünü gördü ve 9 Nisan’da en düşük seviyesine ulaştı. Bu düşüş diğer coinlerde de keskin bir düşüşe neden oldu. Bu kripto fiyat tahmininde Grafik (GRT), Toncoin (TON) ve BitTorrent’e (BTT) odaklanacağız.

fiyat tablosunu tahmin et

çizelge AI belirteçlerinin ivmesinin artmasıyla GRT fiyatı Şubat ayında 0,23 $’a yükseldi. %37’den fazla düştüğü için şimdi son birkaç ayda düştü. Bu hafta GRT, bu yıl 8 Ağustos’un en yüksek noktası olan 0,1586 $’lık kilit direncin altına düştü.

Histogram, 25 günlük ve 50 günlük üstel hareketli ortalamaların hemen altına hareket ederken, MACD nötr sıfır noktasının hemen altına hareket etti. Yakından baktığınızda, genellikle bir düşüş sinyali olan küçük bir üçlü üst formasyonu oluşturduğunu gösterir. Bu modelin boyun çizgisi 0,1044 dolarda bulunuyor.

Bu nedenle, token için görünüm düşüş yönünde ve bir sonraki ana destek seviyesi, mevcut seviyeden yaklaşık %26 daha düşük olan 0,1044 $’da izlenecek. Öte yandan, 0,17 dolarlık kilit direnç noktasının üzerinde bir hareket, daha fazla alıcı olduğunu gösterir ve bu da onu 0,2315 dolarlık bir sonraki direnç noktasına iter.

Bir grafik belirteci nasıl satın alınır

eToro

eToro, kripto/fiat ve altcoin/kripto para birimi çiftlerinin yanı sıra Bitcoin, XRP ve diğerleri gibi çok çeşitli kripto para birimleri sunar. eToro kullanıcıları diğer kullanıcılarla bağlantı kurabilir, onlardan öğrenebilir ve kopyalayabilir veya kopyalayabilir.

GRT’yi eToro ile bugün satın alın

genel

Public, hisse senetlerine, ETF’lere, kripto para birimlerine ve güzel sanatlar ve koleksiyon ürünleri gibi alternatif varlıklara tek bir yerden yatırım yapmanızı sağlayan bir yatırım platformudur.

Halkla bugün GRT satın alın

Toncoin fiyat tahmini

Toncoin, sosyal medya devi Telegram tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. 4 saatlik grafikte TON fiyatının son birkaç haftadır yükseliş eğiliminde olduğunu görebiliriz. Yol boyunca yeşil görünen yükselen bir kanal oluşturdu. Bu yükselen kanal arasındadır.

Toncoin 25 dönemlik EMA’ya hareket ederken, MACD nötr noktanın altına hareket etti. Dolayısıyla hafta sonu kurun bu aralıkta kalma ihtimali bulunuyor. Ana destek ve direnç noktaları sırasıyla 2,20 dolar ve 2,37 dolar olacak.

Ton nasıl satın alınır

TON yeni bir varlık olduğu için büyük borsalarda işlem görmez. Yine de bir DEX (Merkezi Olmayan Borsa) kullanarak TON satın alabilirsiniz, bu da sadece birkaç ekstra adımın söz konusu olduğu anlamına gelir. Şimdi TON satın almak için şu adımları izleyin:

1. eToro gibi düzenlenmiş bir borsa veya komisyoncudan ETH satın alın ›

eToro’yu öneriyoruz çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biridir ve sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip hepsi bir arada bir borsa ve cüzdandır. Aynı zamanda yeni başlayanlar için uygundur ve kullanıcılara sunulan diğer tüm hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemine sahiptir.

2. ETH’yi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve jetonlarınızı oraya göndermeniz gerekecek.

3. Cüzdanınızı 1″ DEX’e bağlayın

1 inç’e gidin ve cüzdanınızı ona takın.

4. Artık ETH’nizi TON ile değiştirebilirsiniz

Artık çevrimiçi olduğunuza göre, TON dahil 100’lerce para birimini takas edebileceksiniz.

BitTorrent fiyat tahmini

BitTorrent fiyatı bu hafta keskin bir şekilde yükseldi ve ardından hızla düştü. 0,00000091 $’a kadar yükseldi ve ardından 0,00000063 $’a düştü. Dört saatlik grafikte, tokenin 14 Mart’ın en yüksek noktası olan 0.00000070 $’lık kilit destek seviyesinin altına düştüğünü görebiliriz.

MACD nötr noktanın altına hareket ederken, BitTorrent 25 ve 50 dönemlik hareketli ortalamaların biraz altına hareket etti. Bu nedenle, satıcılar kilit desteği 0,00000060 $ olarak hedefledikçe kripto paranın daha düşük devam etme olasılığı var.

BitTorrent’i nasıl satın alabilirim?

KuCoin

Kucoin, 200’den fazla kripto para birimi sunan bir kripto para borsasıdır. Kucoin geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir; Yerleşik eşler arası değişim, spot ve marj ticareti, banka düzeyinde güvenlik ve çok çeşitli kabul edilen ödeme yöntemleri. Kullanıcılar, yeni başlayanlar için uygun bir arayüzden ve nispeten düşük ücretlerden yararlanabilir.

Bugün KuCoin ile BTT satın alın

Wazirx

WazirX, Hindistan’daki en büyük kripto borsasıdır. 2018’de başlayan WazirX, Hindistan kripto pazarındaki en güvenilir borsa haline geldi. 180 ülkedeki kullanıcılara hizmet veren binance grubunun bir parçasıdır.

Bugün Wazirx ile BTT satın alın

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın