medyauzmani.com

CryptoUnity borsası, kripto ekosistemine yeni başlayanları hedefliyor


  • CryptoUnity, yeni başlayanların kripto ekosisteminde gezinmesini kolaylaştırmayı amaçlayan bir kripto para birimi değişim platformudur.

  • Borsa, kullanıcılarının fonlarını tutmaz, ancak bunları yüksek düzeyde düzenlenmiş bağımsız bir emanetçi ile saklar.

  • Kapsamlı bir araştırma ve eğitim kaynağı bölümü, kullanıcıların kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlar.

CryptoUnity, ekosisteme yeni başlayanlara yöneliktir

CryptoUnity, yeni başlayanlara yönelik bir kripto borsası inşa eden bir Sloven girişimidir. Kripto para borsası, ekosistemdeki yeni gelenler için boşluğu doldurmaya çalışıyor.

CryptoUnity’deki kullanıcı dostu arayüz ve kapsamlı eğitim kaynakları, kripto para dünyasını yeni başlayanlar için daha erişilebilir ve daha az korkutucu hale getirmek için tasarlanmıştır.

CryptoUnity, kullanıcı dostu doğasına ek olarak, kriptografinin güvenlik yönüne de odaklanır. Kripto borsası, kullanıcılarına güvenli bir para depolama yöntemi sağlayan NFC kartı soğuk cüzdanını uygulamaya koydu.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Lenovo ile ortaklığı da şirket için olumlu.

Kripto alanı tamamen şeffaflıkla ilgilidir ve CryptoUnity de bunu önemsiyor. Bugüne kadar CryptoUnity, QuilAudits ve CertiK tarafından yapılan denetimlerden geçmiştir. Proje, CertiK KYC Gold rozeti ile ödüllendirildi (bu, tüm çekirdek ekibin en doğrulanabilir arka plan bilgilerini sağladığı ve çok yüksek düzeyde şeffaflık ve hesap verebilirlik gösterdiği anlamına gelir).

CUT belirteci, CryptoUnity ekosistemine güç veriyor

CUT, CryptoUnity ekosistemine güç veren yardımcı program simgesidir. Toplam token arzı 1 milyondur ve sahiplerine CryptoUnity platformunda birçok farklı avantaj ve fayda durumu sağlar.

Kullanıcılar, daha düşük ücretlerden ve diğer sadakat programlarından yararlanmanın yanı sıra, ileri eğitime erişmek ve diğer meşru ICO ön satışlarında bir yer elde etmek için CUT’tan yararlanabilir. Platform geliştikçe, ek fayda durumları beklenmektedir.

Jeton sahipleri ayrıca airdrop’lar, taşıyıcı bonusları ve hediye avantajları dahil olmak üzere başka avantajlardan da yararlanır.

CryptoUnity’nin belki de en iyi yanı platformudur. CryptoUnity platformu, kolay ticaret, güvenli depolama ve eğitim için gereken tüm araçları ve kaynakları bir araya getirir.

Platformun farklı bölümleri vardır;

  • Kullanıcının fonlarını ve taban oranını takip edebileceği bir cüzdan.

  • NFC kartlı havalı cüzdan.

  • CryptoUnity Atölyeleri: Platformun eğitim kısmı

  • CryptoUnity Research: İncelenen potansiyel ICO’ların nerede yayınlanacağı ve

  • Fiziksel seyahat değişimleri.

CryptoUnity, kullanıcılarının fonlarını elinde tutmayan ilk merkezi borsalardan biri olduğunu iddia ediyor. Fonlar, sıkı denetime tabi bağımsız bir emanetçi ile güvenli bir şekilde saklanır; bu, bu fonların proje fonlarından tamamen ayrı olduğu ve bu nedenle manipüle edilemeyeceği veya şirket operasyonlarından veya olası finansal zorluklardan etkilenemeyeceği anlamına gelir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın