https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Curve Dao Token (CRV) Bugün %14 Arttı: İşte Nedeni

Curve Dao Token (CRV) Bugün %14 Arttı: İşte Nedeni


  • CRV, bugün piyasa değerine göre en iyi 100 kripto para birimi arasında en iyi performansı gösterenidir.

  • Ralli, daha geniş kripto para piyasası haftaya kötü başlangıcını sürdürürken geliyor.

  • CRV yakın vadede 1,2 $ direnç seviyesine yükselebilir.

Eğri DAO Token pazarın önünde

Curve DAO ekosisteminin yerel belirteci olan CRV, bugün piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında en iyi performans gösterenidir.

Ralli, Curve DAO’nun kendi dolara sabitlenmiş stablecoin’ini çıkaracağı beklentisi sayesinde geldi. Stablecoin’in Haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Curve DAO Pazartesi günü, crvUSD’nin bağımsız olarak çalışması için devam eden bir teklifin gerekli olacağını açıkladı.

Teklif kabul edilirse, stabilcoin havuzları harici protokoller için fiyatlandırma verileri sağlayabilecektir.

Bu En son kripto para birimi haberleri CRV son 24 saatte yükseldi. Yayın sırasında, fiyat DAO eğrisi Son 24 saatte %14’ten fazla artışla 1,06 dolarda duruyor.

Ralli, daha geniş kripto para piyasası bu hafta düşük performans göstermeye devam ederken geliyor. Toplam kripto para piyasa değeri, son 24 saatte %1’den az düşüşle 1,01 trilyon dolar oldu.

İzlenecek ana seviyeler

CRV/USD’nin 4 saatlik grafiği, Curve DAO’nun son 24 saatte daha geniş kripto para piyasasından daha iyi performans göstermesiyle yükselişe geçti. Teknik göstergeler, CRV’nin yazının yazıldığı sırada BTC ve ETH’den daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor.

MACD çizgisi yakın zamanda pozitif bölgeye geçerek CRV’nin şu anda yükselişte olduğunu gösteriyor. 64’teki 14 günlük RSI ayrıca, ralli devam ederse CRV’nin yakında aşırı alım bölgesine girebileceğini gösteriyor.

Ralli devam ederse, CRV gün sonundan önce 1,18 $’lık ilk kilit direnç seviyesinin üzerine çıkabilir. Ancak, yakın vadede 1,35 dolarlık direnç seviyesine ulaşmak için daha geniş kripto para piyasasının desteğine ihtiyacı olacak.

Curve DAO Jetonu şimdi nereden satın alınır?

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’in üzerinde kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım komisyoncusu. Komisyonsuz kripto ticareti sunar ve platformdaki kullanıcılar manuel olarak yatırım yapma veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların popüler yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasına olanak tanıyan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

eToro ile CRV’yi bugün satın alın

binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar, 600’den fazla. Binance ayrıca düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok işlem seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün CRV satın alınDiğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın