https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Da Vinci fenomeni, Shiba Inu madeni parası geleceğe işaret ediyor

Da Vinci fenomeni, Shiba Inu madeni parası geleceğe işaret ediyor


fenomenlerin ardışıklığı Para birimi Gönderiler gelmeye devam ediyor. 2023’teki Bitcoin rallisinin ardından fenomenler buraya olan ilgilerini artırdı. Son olarak ünlü Bitcoin fenomeni DaVinci Jeremy, sosyal medya hesabından yeni bir yatırım tercihi yaptı. Şeba için kullanacağını açıkladı.

Bitcoin’e yaptığı erken yatırımlarla dikkat çeken ve bir anda kendini BTC balinası konumunda bulan Davinci, elindeki verilerle kripto para piyasasına yön vermeye devam ediyor. 26 Ocak 2023 tarihinde yaptığı paylaşımlarla birlikte hangi para birimine yatırım yapılmalı sorusuna da yanıt verdi. Al Dahra yatırımcısı, takipçilerine yeni hedefinin Shiba Inu olduğunu duyurdu.

Bir Shiba Inu’ya yatırım yapma zamanı

Ocak 2023’ün en aktif coinlerinden biri şüphesiz Shiba. Doge Coin’in en büyük rakibi olan Shiba’da yakma tüm hızıyla devam ediyor. Yalnızca Ocak ayında, bir milyar Shiba Inu madeni parası yakıldı ve hala yanmaya devam ediyor.

Piyasada işlem gören miktarı düşürmeyi hedefleyen bu durum, sonunda Shiba’nın da yükselişine neden olacaktır. Bu fırsatı erken gören DaVinci Jeremy, yatırım yönünü Shiba’da kullanacağını duyurdu. Arka arkaya Shiba Inu’nun lehine gelen bu hisseler yatırımcıların ilgisini çekti.

Jeremy’nin portföyü büyüleyici

Evi ve arabası dahil pek çok eşyasını satarak kripto para birimine yatırım yapan ünlü fenomen Da Vinci Jeremy, özellikle Bitcoin ve Ethereum’a yaptığı yatırımlarla herkesi büyülüyor. Ancak bu durumda yeni yatırım araçlarını hayata geçirmesini de sağlar. Yakın zamanda portföyüne Doji ve Chiba’yı da eklediğini açıklayan Phenomenon, Shiba’ya yeniden yatırım yapabileceğini açıkladı.

2023 Şeybe yılı olsun!

2023 yılına harika bir başlangıç ​​yapan kripto para dünyasında gözler Shaba’da. Yatırım rüzgarı özellikle shibarmai için çok önemlidir. Her yatırımdan sonra büyük miktarlarda Şeybah yakılmaya devam edilir. Bu durum kripto para sektörü tarafından “kazanma” fırsatı olarak değerlendiriliyor. Görünüşe göre bazı taraflar, Chiba’nın tekrar sıfır atıp atmayacağı konusunda şimdiden bahse girmiş durumda.

Bitcoin Fenomeni Davinci, Shiba Inu Coin Geleceği Puanlıyor ilk olarak kriptohaberleri.gen.tr’de ortaya çıktı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın