medyauzmani.com

Dan Morehead, kripto para biriminin 2027 yılına kadar milyarlarca kullanıcıya ulaşacağını söyledi


Kripto para piyasasının şu anda milyonlarca kullanıcısı var, ancak Pantera Capital CEO’su, sayının 2027 yılına kadar katlanarak artacağına inanıyor.

<الجسم>

Pantera CEO’su Dan Morehead Çarşamba günü CNBC’ye verdiği röportajda kripto para piyasasının önümüzdeki birkaç yıl içinde milyarlarca kullanıcıyı vuracağına inandığını söyledi.

En son istatistikler Şu anda kripto para birimi alanında 300 milyondan fazla insan olduğunu gösterin.

Ancak Morehead, pazarın önümüzdeki beş yıl içinde milyarlarca kullanıcıya ulaşacağından emin olduğunu söyledi. Tahmini, kripto para piyasasında yılın başından bu yana yaşanan düşüş trendine rağmen geldi. Morehead dedi ki;

“Bugün yüz milyonlarca insan blok zinciri kullanıyor ve bence dört ya da beş yıl içinde kelimenin tam anlamıyla milyarlarca insan olacak.”

Morehead, Bitcoin ve daha geniş kripto para birimi piyasasında yükseliş duruşunu sürdürüyor. dedi ki;

“Bundan birkaç yıl sonra, riskli varlıkların kendilerinin hala mücadele edebileceği bir dünyayı kolayca görebiliyorum, ancak blockchain tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döndü.”

Kripto para piyasasının son aylardaki performansı, geleneksel finansal piyasaların performansı ile uyumludur. Bu, kripto para piyasasının değerinin %60’ından fazlasını kaybetmesine neden oldu ve toplam piyasa değeri, tüm zamanların 3 trilyon dolarından, yazı yazılırken 1 trilyon doların hemen altına düştü.

Morehead, kripto varlık sınıfının gelecekte diğer piyasalarla olan yakın ilişkisini kaybedebileceğini tahmin etti.

CNBC’ye kripto para biriminin hayatımızın farklı yönlerini değiştirecek kadar yıkıcı bir varlık sınıfı olduğuna inandığını söyledi. Moorehead, önümüzdeki birkaç on yıl içinde kripto para birimlerinin hayatımızda önemli bir rol oynayacağını ve finans ve küresel ekonominin diğer çeşitli yönlerini nasıl gördüğümüzü belirleyeceğini de sözlerine ekledi.

Bitcoin, son 24 saatte değerinin %1’inden azını kaybettikten sonra 19.000 doların altında işlem görmeye devam ediyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın