medyauzmani.com

DAO Kabilesi Sonunda Rari Hacking Kurbanlarını Tazmin Etmeye Oy Verdi


Aylarca süren belirsizlikten sonra, kapatma planlarını açıklayan Tribe DAO, sonunda Rari Capital’in likidite havuzunun 80 milyon dolarlık hack’inden etkilenen kullanıcılarına geri ödeme yapmak için oy kullandı.

Etkilenen kullanıcılara ödeme yapmak için oy kullanmak, Rari Capital, Midas Capital, Volt Protokolü ve Fei Protokolünden oluşan Tribe DAO’nun nihai yönetim kararlarından biridir.

Oylama, 18 Eylül’de geri ödemeye ilişkin oylama kararına varılmadan önce birkaç tur oylama ve yönetim önerilerinin ardından geldi. Ardından 20 Eylül’de oylama yapıldı.

Zincirler arası oylama platformu Tally’den elde edilen veriler, oylama sürecine katılanların %99’unun mağdur tazminat teklifini desteklediğini gösteriyor.

Nadir Hack Kurbanlarını Geri Vermek

Geri ödeme teklifine göre, bireysel mağdurlar için fonlar Mısır Endüstrileri Federasyonu’nda geri ödenecek, Merkezi Olmayan Özerk Kuruluşlar (DAO’lar) ise DAI’da ödenecek. Ancak, mağdurların herhangi bir sorumluluğu reddeden bir mektup imzalamaları gerekecektir.

Vie’nin kurucusu Joey Santoro, bir tweet’te ödemenin oylamanın onaylanmasından 24 saat sonra yapılacağını söyledi.

Rari hackinin kurbanlarına dağıtılacak toplam miktar 12.68 milyon FEI jetonu ve 26.61 milyon DAI’dir. Yazının yazıldığı sırada Fei USD (FEI) 0,9938 Dolardan işlem görürken DAI 1,00 Dolardan işlem görüyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın