https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber DappRadar belirteci, RADAR/USDT çifti ile Gate.io’da çalışır

DappRadar belirteci, RADAR/USDT çifti ile Gate.io’da çalışır


  • Gate.io, DappRadar belirteci RADAR için ticaret desteği ekledi.
  • RADAR/USDT çiftinde alım satım 23 Şubat sabah 8 UTC’de başladı.
  • OKX ayrıca yakın zamanda RADAR’da listelendi ve token fiyatı 0,036 dolara yükseldi.

DappRadar küresel mağazasının yerel belirteci olan RADAR, artık önde gelen kripto para birimi değişim portalı Gate.io’da yayında.

Cuma günü, DappRadar ekibi tokenini dijital varlık borsası Gate.io’da alım satıma açtığını duyurdu. Duyuruya göre, RADAR/USDT çifti bugün 23 Şubat 2023 08:00 UTC’de halka açıldı.

radar fiyatı

DappRadar’ın Kamu Hizmetleri ve Yönetim RADAR’ı, son 24 saatte %18 kayıpla daha düşük işlem görüyor. Ancak bu, fiyatı 22 Şubat Çarşamba günü 0,036 dolara çıktıktan sonra arttı.

Özellikle RADAR, 21 Şubat’ta bir başka lider kripto borsası olan OKX’te de listelendi. Ardından gelen fiyat artışı, geleneksel “Söylentiyi al, haberi satSenaryo, bugün bir resesyon olasılığı ile birlikte karların artması nedeniyle anlaşmalar yapıyor.

DappRadar, zincirler arası işlevsellikten yararlanabilen RADAR sahipleri ile güçlü bir topluluk oluşturuyor. Örneğin, jetonlarını Ethereum’da paylaşabilir ve BNB Zinciri blok zincirinde ödüller talep edebilir. RADAR sahipleri ayrıca daha fazlasına erişebilir.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın