medyauzmani.com

darwinbit ve lider kripto para borsası KuCoin, varlık yönetimi çözümlerine yeni bir model getirmek için iş birliği yaptı


darwinbit ve dünyanın önde gelen kripto para borsalarından KuCoin, varlık yönetimine yeni ve akıllı yaklaşımlar sunma hedefiyle yeni bir iş birliğine imza attı. İki firma, bu iş birliğiyle farklı yatırım amaçlarına hizmet eden ve risk tercihlerini karşılayan geniş bir ürün yelpazesi sunmayı amaçlıyor.

Dijital varlık yönetimi firması darwinbit, kripto para yatırımlarını daha kapsayıcı bir hale getirmek amacıyla kullanıcıların çeşitli risk tercihlerini ve yatırım ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir varlık yönetimi ürün yelpazesi sunmayı hedefliyor. Şirket bu amaçla önde gelen kripto para borsalarından KuCoin ile iş birliğine gitti. Resmi olarak Nisan 2023’te başlayan ortaklık, kullanıcılara KuCoin Earn şemsiyesi altındaki tüm ürünlerin erişimine izin veriyor.

İş birliğine ilişkin açıklamalarda bulunan darwinbit’in kurucu ortağı ve COO’su Jeff Zhou, “Kripto endüstrisinde önemli bir dönüm noktası olan KuCoin ile gerçekleştirdiğimiz bu ortaklıktan büyük heyecan duyuyoruz. Finans yönetimine yeni ve akıllı yaklaşımlar sunma hedefiyle, çeşitli yatırımcılarla iş birliği yapıyor ve kripto para yatırımlarını daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir kitle için erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. KuCoin aracılığıyla temkinli yatırımcıdan, yüksek getiri arayan yatırımcıya kadar kullanıcılara özel fırsatlar sunuyoruz.” dedi.

darwinbit tarafından desteklenen KuCoin, etkin risk yönetimi ve portföy çeşitlendirmesi ile piyasa getirilerinin üzerinde teklifler sunuyor. Platform, belirli yatırım hedefleri olan farklı kitlelere hizmet veriyor. Örneğin, Snowball ürünü risk kontrolü ile getirileri optimize ederken, Twin Win yüksek kaldıraç fırsatları sunuyor, İkili Yatırım ve diğer ürünler de işlem esnekliği sağlıyor.

Şu anda darwinbit’in varlık yönetimi ürünleri arasında USDT, BTC, ETH, XRP, MATIC bulunuyor. Şirket, önde gelen kullanıcılar tarafından tercih edilen diğer token’ları destekleyerek, kullanıcıları mevcut piyasa koşullarından bağımsız bir hale getirip maksimum kazanç potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarmak için ihtiyaç duydukları esneklikle güçlendiriyor.

Çeşitli yatırımcı tercihlerini karşılamak için 20’den fazla seçenek sunarak en büyük varlık yönetimi hizmet sağlayıcısı olma özelliğini taşıyan darwinbit’in misyonu, gelişmiş risk kontrolü ve esneklik sağlayan, kişiye göre uyarlanabilir hizmetler sunarak yatırımcıları güçlendirmek olarak öne çıkıyor. Dünya genelindeki en iyi beş borsa ile stratejik ortaklıklar kuran şirket güncel olarak yirmi farklı borsa ile de görüşmelere devam ediyor. Ayrıca mevcut piyasa hareketlerine yanıt olarak sürekli ürün güncellemeleri yapan darwinbit, yenilikçi yaklaşımını sürdürüyor.

Darwinbit hakkında

darwinbit, kripto tabanlı ürünler, staking ve sabit getirili hizmetler konusunda uzmanlaşmış bir dijital varlık yönetimi firmasıdır. Çeşitli hizmet türlerimiz geleneksel finans muadillerine kıyasla nispeten yeni olsa da, yeni fırsatların kilidini açabilir ve yatırımcılara hizmetlerde devrim yaratabiliriz. darwinbit olarak, geleneksel ürün ve varlık yönetimi ilkelerini kripto piyasasının dinamik doğasıyla birleştirerek bu yenilikçi yaklaşıma öncülük etmeye kendimizi adadık.

Kripto sektöründeki müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Yolculuğumuz, sağlam bir risk yönetimi yaklaşımıyla birlikte birinci sınıf varlık yönetimi hizmetleri sunmak amacıyla 2022 yılında başladı.

KuCoin hakkında

Eylül 2017’de piyasaya sürülen KuCoin, operasyonel merkezi Seyşel Adaları’nda bulunan küresel bir kripto para borsasıdır. Kullanıcı odaklı bir platform olarak, kapsayıcılık ve topluluk etkinliği odaklıdır. 200’den fazla ülkede ve bölgede, 30 milyondan fazla kullanıcısına şu anda 750’den çok dijital varlık sunmaktadır. Ayrıca anlık ticaret, marj ticareti, P2P fiat ticareti, vadeli ticaret, staking ve lending hizmetleri de sağlamaktadır. KuCoin şu anda coinmarketcap’e göre en iyi 5 kripto borsasından biri. KuCoin, 2023 yılında Forbes tarafından en iyi kripto borsalarından biri seçilen KuCoin, Finder’ın 2023 Küresel Kripto Para Ticaret Platformu Ödülleri’nde övgüye değer bir küresel borsa olarak kabul edildi.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın