medyauzmani.com

Decred, merkezi olmayan borsasının en son sürümü olan DCRDEX 0.6’yı piyasaya sürdü


  • Yeni merkezi olmayan borsa, eşler arası çapraz zincir takasları sunacak.
  • DEX herhangi bir komisyoncuya bağlı olmayacaktır.
  • Değişim, gizliliği, esnekliği ve zincirler arası uyumluluğu birleştirir.

Bugün, Decred (DCR/USD) merkezi olmayan borsanın en son yinelemesini başlattı.

DCRDEX 0.6 merkezi olmayan değiş tokuşun yeni sürümü, herhangi bir aracı olmaksızın doğrudan eşler arası çapraz zincir takasları sunmak için gizlilik, esneklik ve zincirler arası uyumluluğun bir kombinasyonunu kullanacak ve büyük gizlilik ve güvenlik sorunlarını çözecektir. Bu, onu aracı kullanmadan doğrudan P2P takasları sunan ilk borsa yapar.

DCRDEX 0.6’da yeni özellikler tanıtıldı

DCRDEX 0.6’nın en dikkate değer yeni özelliği, USDC ve Ethereum’un tanıtılmasıdır. Kullanıcılar, bir aracıya, faiz belirtecine veya üçüncü taraf arbitrajına ihtiyaç duymadan doğrudan katman 1 atomik takaslara erişebilecek.

BTC gibi bir varlığı takas ederken, fonlar orijinal, kullanıcı tarafından oluşturulmuş bir sözleşmeye kilitlenir ve asla üçüncü bir şahıs tarafından harcanamaz, yalnızca takastaki katılımcılar tarafından harcanamaz.

Ek olarak DEX, merkezi havuzlar veya kripto cüzdanları kullanmadan Ethereum ile Decred, Bitcoin ve diğerleri gibi diğer birinci katman zincirleri arasında P2P takasları sağlar.

DCRDEX 0.6’daki tüm özellikler, kullanıcıların takas süreci boyunca fonlarının tam gözetimini elinde tutmasını sağlar.

Borsanın yeni versiyonu, Bitcoin Cash ve Litecoin için yerel cüzdanlar da sunuyor. Daha önce borsada bulunan Bitcoin ve Decred cüzdanları gibi, yeni eklenen iki cüzdan, BIP157/158 tarafından sunulan gizliliği koruyan hafif cüzdan teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve doğrudan P2P ağlarında işlem yaparak makul düzeyde gizlilik ve güvenlik sağlarken yüksek düzeyde gizlilik sağlar. sistem gereksinimleri ve eşitleme süreleri.

DCRDEX 0.6 ayrıca önceki tek seferlik dosyalama ücretini ortadan kaldırır ve bunun yerine ertelenmiş güven senetleri koyar. Kaydolduktan sonra belirli fonlardan tamamen ayrılmak yerine, kullanıcılar artık fonları belirli bir süre için zincir üzerinde kilitleyecek, ardından tahvilin süresi dolacak ve kullanıcı onu geri alacaktır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın