https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber DeFiChain, Almanya’nın Ulusal Dövüş Şampiyonası sponsorluğunu duyurdu

DeFiChain, Almanya’nın Ulusal Dövüş Şampiyonası sponsorluğunu duyurdu


  • DeFiChain, Almanya’nın Ulusal Dövüş Şampiyonası’na sponsor olmak için oy kullandı.

  • NFC’nin dünya çapında 10 milyondan fazla izleyicisi var ve DeFiChain’e daha fazla kişiye ulaşma fırsatı verecek.

  • Turnuva, 2023’te altı canlı etkinliğe ev sahipliği yapacak ve her etkinliğin sahada 2.500 ila 6.000 taraftarın ilgisini çekecek.

DeFiChain, Almanya’da NFC’ye sponsor olmak için oy kullandı

Kendini herkese merkezi olmayan finansal uygulamalar ve hizmetler sunmaya adamış Bitcoin ağındaki lider küresel blockchain şirketi DeFiChain, topluluk üyelerinin bu yıl Ulusal Dövüş Şampiyonası’na (NFC) sponsor olmak için oy kullandığını duyurdu.

Coinjournal ile paylaşılan bir basın açıklamasında DeFiChain, NFC’nin UFC’nin yaygın olarak bilinen Almanca versiyonu olduğunu ve dünya çapında 10 milyondan fazla izleyiciye sahip olduğunu söyledi.

Turnuvanın 2023’te altı canlı etkinliğe ev sahipliği yapması planlanıyor ve bu etkinliklerin her biri, mekana 2.500 ila 6.000 taraftar çekecek.

DeFiChain, bu yıl altı etkinliğin beşine sponsor olacağını belirtti. Bu olaylar;

  • 25 Mart 2023: NFC 13 Westfalenhallen Dortmund

  • 27 Mayıs 2023: NFC 14 Maritim Düsseldorf Oteli

  • 16 Eylül 2023: NFC 15 Telekom Dome Bonn

  • 11 Kasım 2023: NFC 16 Showpalast Münih

  • 16 Aralık 2023: NFC 17 Maritim Düsseldorf Oteli

DeFiChain topluluğu Almanya’da büyüyor

bu konuda yorum yaparken En son kripto para birimi haberleriNFC organizatörü Fighting GmbH’nin Genel Müdürü Michael Ortleb şunları söyledi;

“DeFiChain ile ortaklığımızı duyurmak büyük bir zevk ve ayrıcalık. NFC ve DeFiChain, aynı değerleri ve hedefleri takip ediyor ve Alman MMA sahnesinde kalıcı bir etki yaratacak harika bir ortaklık için inşa edildi.”

DeFiChain, topluluğunun son aylarda Alman pazarında büyüdüğünü gördü ve Almanya’nın en büyük MMA ligine sponsor olarak proje, kripto para birimiyle ilgilenen daha fazla insanı Alman pazarına çekebilir.

Sponsorluk, pazar araştırmasına dayalı bir karardı. DeFiChain, pazar araştırması yapmak için çeşitli ajanslarla işbirliği yaptı ve kripto kullanıcılarının ve geliştiricilerinin oyun, basketbol, ​​dövüş sporları ve drone yarışlarına oldukça ilgi duyduklarını keşfetti.

DeFiChain’de NFC Sponsorluk Projesi Başkanı Benedict Keck de şunları söyledi;

“Dövüş.de ekibiyle aramızdaki ortaklıktan gerçekten çok memnunum. DeFiChain’in sponsor olduğu 10.000 Euro’luk “Gecenin Dövüşçüsü Bonusu” ile dövüşçülere hak ettikleri takdiri verebiliyoruz. Topluluğumuz, bunun bir parçası olmayı dört gözle bekliyor. bu büyük dövüş topluluğu.”

DeFiChain, gecenin en iyi dövüşü için bir “Gecenin Dövüşçüsü Bonusu”na da sponsor olacaklarını sözlerine ekledi. Dövüşçülere doğrudan DeFiChain ekosisteminin yerel belirteci olan DFI’ye ödeme yapılacak.

Ayrıca DeFiChain, canlı etkinlik sırasında bir hayranın rastgele seçileceği bir “Gecenin Hayranı Bonusu” olacağını ve DeFiChain Cüzdanlarının kurulu olduğunu kanıtlayabilirlerse 1.000 DFI alacaklarını söyledi.

Bu haberin yayınlandığı tarihte, DeFiChain fiyatı Son 24 saatte %1’den daha az düşüşle 0,5157 dolarda duruyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın