medyauzmani.com

DeFiChain’den DFI Token, Gate.io’da yayınlandı


DeFiChain’in DFI jetonu artık Gate.io’da mevcut ve daha fazla yatırımcının jetona erişmesini kolaylaştırıyor.

26 Eylül Pazartesi günü DeFiChain, DFI tokeninin Gate.io kripto borsasında listelendiğini duyurdu.

Coinjournal ile ortak bir basın açıklamasında ekip, bu son gelişmenin DeFiChain’in DFI’yi küresel olarak yatırımcılara sunma hedefine yönelik önemli bir ilerlemeyi temsil ettiğini söyledi.

Gate.io, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir ve en popüler madeni para ve jetonlardan bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.

DeFiChain, Bitcoin ağındaki dünyanın ilk blok zinciridir. Ekip, dünyanın dört bir yanındaki insanlara merkezi olmayan finansal (DeFi) hizmetler ve çözümler sunmaya kararlı olduğunu söyledi.

DeFiChain, DFI jetonunun (ERC-20 versiyonu) 26 Eylül’de saat 10:00 UTC’de Gate.io’da işlem görmeye başlayacağını ekledi. DFI, USDT stablecoin’e karşı alım satım için uygun olacak, ancak Gate.io, çok uzak olmayan bir gelecekte bir DFI-BTC çifti de sunabileceğini söyledi.

Gate.io, önümüzdeki ayın ikinci yarısında platformunda DFI tokeninin orijinal versiyonunu listeleyeceğini ekledi.

DeFiChain Accelerator Pazarlama Başkan Yardımcısı Benjamin Rauch şunları söyledi:

“DFI jetonunun artık Gate.io’da alınıp satılabilmesinden çok memnunuz ve giderek daha fazla insan Bitcoin’deki 1 numaralı DeFi blok zincirine erişebiliyor.”

Gate.io’ya ek olarak, DFI belirteci Huobi, Kucoin, Bybit (ERC-20 formatında), Bittrex, Bitrue ve Hotbit dahil olmak üzere birkaç kripto borsasında da mevcuttur.

Ekip, her yeni DFI token listesinin, potansiyel yatırımcıların orijinal DeFi dünyasına girmesini kolaylaştırdığını söyledi.

DeFiChain, DFI belirtecinin insanların ekosistemine dünyanın herhangi bir yerinden erişmesini mümkün kıldığını söyledi. Belirteç, bir ödül para birimi ve bir DeFiChain yönetim belirteci olarak hisse senedi ve dUSD istikrarlı belirteçlerini basmak veya ödünç vermek için bir kaldıraç görevi görür.

DFI zincirinin, birden fazla havuzda likidite sağlamak, blok zincirinin uyumluluğu ve istikrarı üzerine bahis yapmak, hisse senedi jetonlarını basmak ve hisse senedi jetonlarını ödünç vermek dahil olmak üzere birçok kullanım durumu vardır.

DeFiChain, merkezi olmayan bir Proof of Stake blok zinciridir. Blok zinciri, daha güçlü DeFi uygulamalarını etkinleştirmek için tasarlanmış Bitcoin ağının bir çatalıdır.

Ekibe göre, DeFiChain’in birincil görevi, verimli, ölçeklenebilir ve incelemeye açık, merkezi olmayan finansal hizmetlerin sağlanmasını kolaylaştırmaktır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın