medyauzmani.com

DigiToads ön satışı, meme parasının etrafındaki vızıltıların ortasında 1,1 milyon doları aştı


  • DigiToads’ın (TOADS) ön satışı, projenin kar elde etmeyi amaçlayan benzersiz ve yenilikçi oyunu yatırımcıları cezbettiği için milyon doları aştı.

  • Şeffaf bir ekip, DigiToads’a yatırımcı güveninin artmasına yardımcı oldu.

  • DigiToads için ön satış 3. Aşamada ve TOADS’ın fiyatı bir sonraki aşamada artacak.

içinde Kripto paraEn iyi kripto para birimleri hakkındaki vızıltı her gün daha da yükseliyor. Bu hızla büyüyen pazara en son giren, ön satışta şimdiden 1,1 milyon doları aşan yeni bir meme madeni paradır. Yeni kripto para birimi, yatırımcıların yeni varlığı büyük potansiyele sahip bir proje olarak görmesiyle sadece bir ay içinde bir dönüm noktasına ulaştı.

Burada, yeni memeyi çevreleyen heyecan verici gelişmeleri ve bunun kripto para biriminin geleceği için ne anlama geldiğini keşfediyoruz.

DigiToads (TOADS) ERC20 Token: 1 Milyon Dolarlık Ön Satış Zaferi Kripto Devrimini Ateşliyor

the DigiToads (kurbağalar) ERC20 belirteci, benzersiz özellikleri ve teknolojiye öncü yaklaşımı ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bugüne kadar 1 milyon doları aşan etkileyici bir meblağ toplayan ön satışın başarısından sonra, bu altcoin için büyük bir talep var.

DigiToads (TOADS) ön satışından ve beklenen genişlemeden elde edilen umut verici sonuç, bunun uzun vadeli yatırımlar arayanlar için değerli bir seçenek olabileceğini gösteriyor. En iyi NFT’leri ve benzersiz ve yenilikçi bir kripto projesi arayan yatırımcılar DigiToads’ı yakından takip etmelidir.

TOADS ERC20 jetonunun deflasyonist yönü karakteristiktir. Güvenilir ve istikrarlı uzun vadeli bir yatırım arayan bir yatırımcıysanız, bu varlık olabilir. DigiToads belirteçleri, belirteçler dolaşımdan kalıcı olarak kaldırıldıkça belirteç arzının kademeli olarak azalacağı bir belirteç yakma mekanizmasına sahiptir.

Deflasyonist bir model olarak, bu, TOADS belirtecinin değerinde zaman içinde ex post takdir etkisine sahiptir.

>> DigiToads’ı Şimdi Satın Alın <

DigiToads’ın (TOADS) P2E altcoin oyunu ezber bozuyor

Dördüncü aşamaya geçecek olan DigiToads ön satışı, altcoinin kâr amaçlı oyun (P2E) sistemine meraklı yatırımcıları cezbetti.

DigiToads kullanıcıları, sürükleyici ve eğlenceli bir oyun deneyiminin yanı sıra, ödül kazanmalarına olanak tanıyan fırsatlara da erişebilecek. TOADS sistemine çekici bir NFT özelliğinin eklenmesi, projeyi büyüyen NFT pazarında daha da popüler hale getirdi.

Bir tür DeFi tokeni olan Precious Platinum Tokens, yatırımcılara piyasada yüksek getiri elde etme fırsatı sunuyor. Bu özellik, yatırımcının kilidini açacağı faydaları tahmin etmesi ve DigiToads jetonuna olan ilgiyi artırmaya yardımcı olmasıyla oyunun kurallarını değiştirir.

DigiToads (TOADS): Şeffaf Ekip, yatırımcıların kriptoya olan güvenini artırıyor

DigiToads (TOADS) ön gösterimi, öncelikle ekibin şeffaflık ve dürüstlüğe olan bağlılığı nedeniyle başarılı oldu. Ekip, kimliklerini ve geçmişlerini tam olarak ifşa ederek yatırımcıların güvenini ve güvenini kazanmıştır.

Yatırımcılar, onları kısıtlayacak bir vade süresi olmadığı için DeFi paraları ticareti yaparken esnekliği artırdı. DigiToads ekibi, yatırımcı güvenini artırmak ve güvenli ve şeffaf bir yatırım ortamı sürdürme taahhüdünü göstermek için bir danışmanlık denetimi yapmayı planlıyor.

Bir yatırım olarak kripto para birimine ilgi artmaya devam ettikçe, giderek daha fazla insan kaliteli bir projeye yatırım yapmanın ne anlama geldiğinin farkında.

Şeffaflık anahtarı gibi hususlarla birlikte ekip üzerinde durum tespitinin bir parçası. DigiToads token’ın kripto oyunlarına benzersiz yaklaşımı ve ekibinin her şeyi güvenli ve şeffaf tutma taahhüdü, bu projenin ileriye dönük en iyi kripto para birimi yatırımlarından biri olmasının nedenidir.

DigiToads meme madeni para önizlemesi, yatırımcılar yatırım portföylerini çeşitlendirmenin bir yolu olarak bu yenilikçi varlıklara yönelirken, bir yatırım olarak kripto para birimlerinin artan çekiciliğini vurguluyor.

DigiToads gibi yeni girişimler, hem deneyimli hem de acemi yatırımcılara, projeler ortaya çıktıkça patlayabilecek potansiyel mücevherlerden para kazanma fırsatı sunuyor. DigiToads, yenilikçi ekosistemi ve benzersiz teklifi sayesinde yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biri olabilir.

DigiToads hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitelerini ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitesiKatıldı satış öncesi ya da katıl Toplum.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın