medyauzmani.com

Doğru tahminleriyle ünlü uzmandan Bitcoin ve kripto piyasası uyarısı! – KoinMedia


becommer_koinmedya

Doğru tahminleriyle tanınan bir kripto uzmanı, şimdi de Bitcoin ve kripto para piyasasına önemli bir uyarıda bulunuyor. BTC açıklaması ve uyarısının detaylarına bir göz atalım.


Doğru tahminleriyle ünlü uzmandan Bitcoin ve kripto piyasası uyarısı!

DonAlt takma adıyla kripto para piyasasında ünlü olan uzman, Twitter’da 479 bin 100 takipçisine kripto para piyasasında toplanmanın bozulduğuna dair bir söz söyledi. Bitcoin (BTC) fiyatı, büyük bir direnç seviyesini yakalayamadı.

DonAlt, Kasım 2022’de Bitcoin fiyatının ne zaman düşeceğini doğru bir şekilde tahmin ettiği için Bitcoin’e büyük yatırım yaptı. Ardından, bu yıl piyasa yükseldiğinde madeni paraları satarak kar elde etti.

DonAlt artık Bitcoin için de bir uyarı sağlıyor. Ona göre, buradaki anahtar 32.000 doların reddedilmesiydi. BTC bu direnci aşamadı. Bu nedenle kripto para birimlerine burada dikkat edilmesi gerektiğini söylüyorlar. Uzmana göre bu direncin kırılmaması, rallinin doruk noktasına ulaştığı anlamına geliyor.

İlgili – Düşen Bitcoin (BTC) fiyatı önemli desteğe ulaştı

DonAlt ayrıca, Bitcoin’in şu anda büyük bir satışa yakalanabileceği konusunda da uyarıyor. Bitcoin boğalarının haftalık grafikte gerekli seviyeden uzaklaştığını özellikle belirtiyor. Açıklıyor:

“BTC ile ilgili son analiz:

Bu hafta 29.500 doların altında bir kapanış olursa, bu rallinin tepesinin göründüğü anlamına gelir. Aşırı durumlarda, 24.000$ veya 20.000$ beklenebilir.

30.000 doların üzerinde bir kapanış olursa, kripto para piyasası hala belirsiz.

32.000$’a yaklaşmak daha iyi görünecek. “

Doğru tahminleriyle ünlü uzmandan Bitcoin ve kripto piyasası uyarısı!

Kaynak: DonAlt/Twitter

Bitcoin 28.017 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Ünlü bir kripto para birimi analiz şirketinden Bitcoin Uyarısı!

DonAlt, BTC’yi bir önceki boğanın zirvesinde satarak Kasım 2022’de Bitcoin Litecoin (LTC) ve dipten Ripple (XRP) satın aldı. Geçen hafta kriptolarını satarak büyük bir kâr elde ettiğini açıkladı.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın