medyauzmani.com

“Dolar 4 ay içinde çökecek! Bitcoin ile gümüş satın alın!”


Ünlü finans kitabı ‘Zengin Baba Zavallı Baba’nın yazarı dolar sorununda ısrar ediyor! “Bu riskten kurtulmak için gümüş ve Bitcoin satın alın.”

“Gümüş al, doların düşüşünden kurtulmak için Bitcoin al…”

ABD doları, ABD Merkez Bankası’nın faiz oranlarını rekor seviyelere yükseltmesinin ardından diğer küresel para birimleri karşısında önemli ölçüde değer kazanarak bu konuda iyi bir performans sergiledi. Şaşırtıcı bir şekilde, İngiliz sterlini dolar karşısında en zayıf para birimleri arasında yer aldı.

"Dolar 4 ay içinde çökecek! Bitcoin ile gümüş satın alın!"

Doların güçlü performansına rağmen, dünyaca ünlü finans kitabı ‘Rich Dad, Poor Dad’ın yazarı Robert Kiyosaki, doların yükselişinin uzun sürmeyeceğini düşünüyor.

1 Ekim’deki bir tweet’te Kiyosaki, doların 2023 gibi erken bir tarihte çökebileceğini öne sürdü; Ayrıca gümüşün doların düşmesini önlemek için başka bir varlık olabileceğini söyledi.

“ABD doları İngiliz Sterlini’nin izinden mi gidecek?” Bunun olacağına inanıyorum. Fed’in sallanmasından sonra ABD dolarının Ocak 2023’e kadar çökeceğine inanıyorum. Düşen ABD dolarından yararlanmak için Buffalo’ya çok ABD doları aldım. Gümüş çok ucuz”

Bilmek isteyebilirsiniz:
İşte boğa piyasası başlamadan önce izlenmesi gereken kripto para birimleri!

Sterlin USD karşısında düşerken İngilizler bu kripto para birimine yöneliyor!

Kiyosaki, daha önceki bir tweet’te ABD ve İngiltere’nin finansal piyasalara yayılabilecek bir geçmişi paylaşacaklarını öne sürmüştü.

“AMERİKA’NIN DOĞUM GÜNÜ NEW İNGİLTEREDİR. Eski İNGİLTERE bu hafta öldü. Eski İngiliz sterlini ve eski İngiliz emeklileri bu hafta öldü. Amerika’nın bir sonraki YENİ İNGİLTESİ mi? İflasın zengini daha zengin yaptığını unutmayın. Eski İngiltere’nin Eski İngilizcesi gibi kurban olmayın. YENİ enerjiyle düşün ve hareket et.”

Büyük çöküş başlamadan önce Bitcoin alın!

Bu arada, Robert Kiyosaki daha önce küresel piyasaların “felaket bir çöküş” ile karşı karşıya kalabileceği ve yatırımcıların dolar çökmeden önce kripto para birimlerine girmesi gerektiği konusunda uyardı.

Aynı zamanda Bitcoin alacağını söyleyen Kiyosaki, doların sonunun geldiğini söyleyerek yatırımcılara gümüşü sevmelerini tavsiye etti ve gümüşün yaklaşık 500 doları bulabileceğini söyledi.

Genel olarak, merkez bankaları Fed’in politikalarını kontrol altında tutmaya çalıştıkça bazı fiat para birimleri düşüyor.

İlginç bir şekilde, güçlü dolar diğer dünya para birimlerinde doğrudan kayıplara yol açtı. Ve yatırımcılar bu kayıpları karşılamak için sıklıkla Bitcoin’e yöneldiler. Bu nedenle KoinMedya olarak İngiltere ve Avrupa Birliği’ndeki yatırımcıların Bitcoin almak için banknotlarda hem Sterlin hem de Euro sattığını daha önce bildirmiştik.

İlgili: Fiat para birimlerinden kaçan yatırımcılar Bitcoin hacmini artırıyor!Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın