medyauzmani.com

Ekim 2022’de Ethereum satın almalı mısınız?


Ethereum Son konsolidasyon olayının heyecanı azaldığı için fiyat son birkaç gündür konsolidasyon aşamasında. ETH Pazartesi günü 1.316 dolardan işlem gördü ve Ağustos’un yükseği 2.000 doların çok altında. 2022’de %60’ın üzerinde düştü.

Bir konsolidasyon durumunda Ethereum

Yatırımcılar bir sonraki katalizörü beklerken ETH fiyatı dar bir aralıktaydı. Para birimi hala bu yıl 17 Temmuz’dan bu yana en düşük seviyesine yakın. Özellikle, bu fiyat hareketi, son birkaç hafta içinde 20.000 dolarda kalan Bitcoin’i yansıtıyor.

Ethereum ayrıca ABD hisse senetlerinin son zamanlarda serbest düşüşte olduğu bir zamanda konsolide oldu. Dört ana endeks – Dow Jones, S&P 500, Nasdaq 100 ve Russell 2000 – Eylül’de %10’dan fazla düşerken, ABD doları endeksi yirmi yılı aşkın bir süredir en yüksek seviyesine yükseldi.

Tarihsel olarak, Ethereum ABD doları ile ters bir ilişkiye sahip olma eğilimindeydi. Ayrıca, genellikle riskli varlıklar olarak görülen ABD endekslerinin performansını da izler.

Yatırımcılar en son birleşme olayına odaklandıkça Ethereum konsolide oluyor. Bu, ağın PoW’dan PoS’a geçişine yol açan bir olaydı. Sonuç olarak, daha çevre dostu bir platform haline geldi.

Ana konulardan biri, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (JSC) ne yaptığıdır.SEC) Yapacağım. Gary Gensler, son yorumlarında, Ethereum’un insanların paralarını ödüller için stake etmelerine izin vererek bir menkul kıymete dönüştüğü konusunda uyardı. Bu nedenle, ajansın konuyu takip edip etmeyeceği belirsizdir.

Bu arada, yatırımcılar kötüleşen ekosistemi değerlendirirken Ethereum fiyatı baskı altında kaldı. Örneğin, son veriler NFT’nin hacminin Ocak ayındaki zirvesinden %97 düştüğünü gösteriyor. Benzer şekilde, Ethereum’da tutulan fon hacmi 150 milyar dolardan yaklaşık 50 milyar dolara düştü.

Ethereum Fiyat Tahmini

Günlük grafik, ETH/USD fiyatının konsolidasyon aşamasında olduğunu ve son birkaç gündür olduğu yerde 1.317 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. RSI aşırı satım seviyesinin üzerinde gezinirken 25 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaların altına düştü.

Ethereum’un düşüş bayrağı deseni oluşturduğu görülüyor. Bu nedenle, satıcılar bir sonraki büyük destek seviyesini 1.000 $ olarak hedefledikçe, kripto paranın önümüzdeki birkaç gün içinde aşağı yönlü bir kırılma görmesi muhtemel. Bu nedenle, satın almadan önce yeni bir yükseliş trendinin oluşmasını beklemelisiniz.

Ethereum nasıl satın alınır

artı500

Plus500, forex, emtialar, endeksler, hisse senetleri, opsiyonlar ve kripto para birimleri dahil olmak üzere 2.000’den fazla finansal araç üzerinde kaldıraçlı alım satım sunan lider Fark Sözleşmeleri (CFD) sağlayıcısıdır. CySEC lisans numarası (#250/14)

Plus500 ile bugün ETH satın alın

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

Bugün eToro ile ETH satın alın

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın