medyauzmani.com

Ekim ve Kasım aylarında Bitcoin fiyatındaki artışı gösteren 2 gösterge


30 Eylül’de çok önemli bir Bitcoin etkinliği gerçekleşti. Santiment bu önemli etkinliği duyurdu. Bitcoin’in zaman içindeki gelişimine ve performansına daha yakından bakalım.


Bir günde borsadan 34.000 BTC çıkarıldı: Bitcoin fiyatı için bu ne anlama geliyor?

Zincir izleme şirketi, 30 Eylül’de kripto para borsasından 34.723 BTC’nin çekildiğini bildirdi. Bu aynı zamanda son üç ayda borsadan en yüksek BTC çıkışı. Aynı zamanda 2022’de dördüncü en büyük Bitcoin grubudur. Santiment bunu Twitter’da duyurdu:

“Bitcoin piyasası 30 Eylül’de 34.723 coinlik bir koşu gördü. Bu, tüccarların dördüncü çeyrek için piyasaya güvenmeye başladığının bir işareti olabilir. Bu BTC’nin borsadan en son serbest bırakılışı 17 Haziran’dı. Sonraki 4 haftalarda BTC’nin fiyatı yüzde 22 arttı.”

Bu gelişme aynı zamanda liderlik etmek için güçlü bir kripto para birimi anlamına geliyor. Santiment, bu gelişmenin tüccarların dördüncü çeyrekteki güveninden kaynaklandığını söylüyor. Piyasada çok sayıda Bitcoin en son 17 Haziran’da piyasaya sürüldü. Sonraki haftalarda BTC’nin fiyatı yüzde 22 arttı.

İlgili – Ünlü uzmandan 2022 Bitcoin ve kripto rallisinin sonu, itibari para çöküşü açıklaması

Bir başka on zincirli analiz şirketi olan CryptoQuant da son piyasa analizinde borsa hissesinin son üç gün içinde 60.000 BTC düştüğünü belirtiyor. Analize göre bu gelişme bir ayın en yüksek seviyesi ve birkaç ay sonra piyasaya dönme arzusunu gösteriyor.

Borsadan para akışı olumlu bir gelişme. Aynı zamanda, borsalarda teklif edilecek bir BTC sıkıntısı var. Bu nedenle, satış baskısı da azalır.

İlgili – Bitcoin fiyatında teknik çizgileri aşmak için karar anı: BTC’nin teknik analizi

Dördüncü çeyrekte harika performans

Kripto uzmanı Will Clemente, tarihsel olarak dördüncü çeyreğin Bitcoin için iyi olduğunu söylüyor. Bu arada, geçmişte ortalama yüzde 103’lük bir artış oldu. Ekim ve Kasım, sırasıyla yüzde 24 ve yüzde 58 getiri ile en iyi aylar gibi görünüyor.

KaynakDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın