https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Elektronik oyun pazarı Moxy, 100.000 dolarlık eSports for ALL beta yarışmasını başlattı

Elektronik oyun pazarı Moxy, 100.000 dolarlık eSports for ALL beta yarışmasını başlattı


  • Moxy.io, blockchain destekli bir elektronik oyun platformudur.
  • Oyuncular, “eSports for ALL” deneme mücadelesi sırasında eSpor tarzı oyunlarda yarışacaklar.
  • Kazananlar, nakit ödemeler (USDC stablecoin cinsinden), MOXY yerel tokenleri ve Moxy koleksiyon ürünleri şeklinde ödüller alacaklar.

Blockchain destekli eSports platformunun “eSports for ALL” demo mücadelesini başlatmasının ardından oyuncular, Moxy’de espor tarzı oyunlarda rekabet etme fırsatına sahip olacak.

Beta Mücadelesi, Moxy.io platformunun çeşitli bileşenlerini, platformun halka açık lansmanından ve Token Üretim Etkinliğinden (TGE) önce kapsamlı bir şekilde test edeceğinden, Moxy için önemli bir kilometre taşıdır.

Moxy Beta Mücadelesine Katılın

Katılmak için oyuncuların kaydolması, bir Moxy Club hesabı oluşturması ve KYC’yi tamamlaması gerekir. Ardından, diğer e-spor rakiplerine karşı kullanmak üzere 1.000 MOXY testnet jetonu alacaklar.

Oyuncular ayrıca, daha sonra kayıt ve KYC sürecini tamamlayan yönlendirilen her oyuncu için 50 MOXY jetonu bonusu kazanabilir.

rakip bonusları

Deneme mücadelesi dört aşamadan oluşur ve yarışmacılar, aşamalarda ilerledikçe puan toplamak için diğerlerine karşı kazanmaya çalışacaklardır. Dördüncü aşamanın sonunda, zirvede olanlar USDC, MOXY yerel tokenleri ve Moxy koleksiyon öğelerinin sabit nakit ödemeleriyle ödüllendirilecek.

Ancak her bir ödülün değeri açıklanmadı. Değer, Moxy platformunun resmi lansmanında açıklanacak. Bununla birlikte, toplam ödül havuzu, Moxy koleksiyonlarını ve MOXY jetonlarını içermeyen 100.000 $ içerir.

Moxy, oyuncuların en sevdikleri oyunların espor özellikli bir sürümünü oynamalarını ve kazançlı gerçek para ödülleri kazanmalarını sağlamak için popüler oyunları entegre ederek bu hızlı büyüyen P2E eSpor oyun endüstrisini hızlandırmayı hedefliyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın