medyauzmani.com

Elon Musk ortaklığını yeniliyor Twitter’ı kriptoya açıyor


Crypto Rand Investment Group, Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından dahil edebileceği değişikliklerin bir listesini paylaşıyor. Grup, Elon Musk’ın mikroblog sosyal ağında devrim yaratmak için Twitter’da bir kripto ödeme bölümü de ekleyebileceğini paylaştı.

Elon Musk, Twitter’da Kripto Ödemelerini Aldıktan Sonra Gerçek Olabilir

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter ile sözleşmeyi yenileme kararını açıklamasının ardından kripto piyasası yeni fikirler ve bilgilerle hareketlendi. Bu dilekçeyle birlikte Crypto Twitter, Tesla patronu Elon Musk’ın gözetiminde yeni Twitter’ın nasıl olması gerektiğine dair düşünce ve fikirlere sahip. Etkinlikte, Crypto Rand Investment Group, anlaşmanın yakın gelecekte gerçekleşmesi durumunda şirketin Musk’ın değiştirmesini veya iyileştirmesini beklediğini paylaştı.

Yatırım grubu Crypto Rand, yeni Twitter’ın Musk’ın gözetimi altında güçlü görünmesi gerektiği vizyonunu paylaşıyor. Kripto grubu Rand, Musk-Twitter satın alma anlaşması yakında kapanırsa Tesla’nın CEO’sunun getirebileceği yeni değişikliklerin bir listesini paylaşmak için Twitter’a gitti. Şirkete göre Musk, Twitter’da işi yeni bir düzeye taşıyabilecek kripto para birimleri de sunabilir.

elon musk

Elon Musk, Dogecoin ödemelerini Twitter Blue’ya entegre etme kararını zaten duyurdu. Şirket ayrıca Musk’ın mikroblog sitesinin genel özelliklerini test edebileceğini ve kullanıcıların daha önce atılan tweet’leri düzenlemesine izin vermek için bir düzenleme düğmesi sunabileceğini paylaştı.

Özellikle Twitter Blue, şu anda test aşamasında görünen düzenleme düğmesini görüntülemenin yollarını keşfetmeye başladı bile. Şirket ayrıca Elon Musk’ın tabandan gelen kripto botlarını nasıl kullanabileceğini de paylaştı. Nisan ayında bir TED konuşmasında Musk, Twitter’da büyüyen kripto bot sorununu kabul etti ve kripto botlarını Twitter’dan kaldırma arzusunu dile getirdi. Musk yazdı:

Gördüğüm her aldatmaca için bir dogecoin’im olsaydı, 100 milyar dogecoin’imiz olurdu. Ana önceliğim, Twitter’daki spam ve dolandırıcılık botlarından ve botlarından kurtulmak.

elon musk

Elon Musk, Twitter’ı Satın Almak İçin Anlaşmayı Yeniledi

Tesla Motors’un CEO’su Elon Musk Salı günü bunu söyledi. Musk, Twitter’ın Musk’ın talep ettiği kripto botu hakkındaki bilgileri ifşa etmemesi nedeniyle halihazırda yürürlükte olan Twitter satın alma sözleşmesini yenileme kararını hızla duyurdu. Tesla’nın CEO’su da Twitter’ı satın almak istiyor ve satın almaya devam etmek için 44 milyar dolarlık bir anlaşma teklif etti. Son gelişmelere yanıt olarak Twitter, bir itiraz açıklaması yayınladı ve Musk’tan bir mektup aldıktan sonra satışı hisse başına 54,20 dolardan kapatmayı planladığını da sözlerine ekledi. Özellikle Twitter hissesi haberlerle iyi geçindi ve %20’ye kadar yükseldikten sonra 52 dolardan işlem gördü.

Buna ek olarak, memeden ilham alan kripto para birimi Dogecoin, Musk’ın Twitter’ı geri satın alma niyetini açıkladığı Çarşamba günü %6’dan fazla yükseldi. Yazma sırasında, Dogecoin %1.96 arttı ve 0.06409$’da oturuyor. Musk ayrıca, Twitter’ın satın alınmasının SpaceX CEO’su tarafından “bütün bir program” olarak tanımlanan “X”in gelişiminin ilerlemesine nasıl yardımcı olabileceğini de yazdı.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın