medyauzmani.com

Elon Musk’ın Tweetine Karşılık Gelen 2 Kripto Para – KoinMedya


becommer_koinmedya

Teknoloji milyarderi Elon Musk, tweet’lerinde kripto para sektörüne yer verdi. Bu arada 2 kripto para birimi hakkında atılan tweetler nedeniyle bu para biriminin fiyatı yükseldi. Detaylar burada.


Elon Musk’ın tweet’ine karşılık gelen 2 kripto para birimi

Ünlü girişimci Elon Musk da kripto Twitter platformunda yer aldı. Bu arada 2 kripto para biriminden bahsedilmesi nedeniyle bu coinlerin fiyatları yükselmeye başladı.

CoinGecko daha sonra tweet’i silmiş olsa da paylaşımının ekran görüntüsünü paylaştı. Twitter’ın yeni patronu tweet’inde protokol 1, Aptos’tan (APT) bahsetti. Sonuç olarak, Ethereum’un (ETH) fiyatı yükseldi.

İlgili – Kripto para birimi ve blockchain öğrenmek için en iyi 5 kitap

Musk, tweet’inde kısaca “AI APT OTT” yazdı. Ancak bu bile sürecin ispatının son 24 saatte yüzde 9,2’lik bir artışla 12,27 dolardan 13,40 dolara gelmesine yetti. Ancak bu yükselişin ardından tekrar 12,33 dolara geri döndü.

Musk ayrıca Dogecoin’in (DOGE) yaratıcısından gelen bir memeye de yanıt verdi. Musk bu gönderide kendisini bir madende madenci olarak görüyor.

İlgili – Tanınmış bir analist, Bitcoin ve Ethereum için yeni bir hedef ortaya koyuyor

DOGE’nin yaratıcısı ise bu tweet’te Musk’ın bir zamanlar bir zümrüt madenine sahip olduğu söylentisinden bahsetmiş ve gazetecilerin madenin varlığına dair kanıt bulmaları halinde DOGE’a ödeme yapacaklarının sözünü vermişti.

Musk da zümrüt madenine dair kanıt sağlayabilenlere daha fazla DOGE vereceğini söyleyerek tartışmaya katıldı.

Bu tartışma sürerken, Dogecoin’in fiyatı %5 artarak 0,0868 dolardan 0,0912 dolara yükseldi. Daha sonra hafifçe düştü ve 0,0869 dolardan işlem görüyor.

Kaynak



Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın