medyauzmani.com

En büyük kripto borsası ve Visa arasında heyecan verici bir ortaklık!


Dünyanın önde gelen kripto borsalarından FTX ile Visa arasında önemli bir ortaklık kuruldu. Detaylar burada.

En büyük kripto borsası Visa ile önemli bir ortaklık yaptı!

Kripto para birimleri ile para harcamak kolay olabilir. Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX, Kingingi kartlarını dünya çapında 40 ülkede kullanıma sunmak için dev Visa ile ortaklık kuruyor.

İlgili: FTX Token nedir, geleceği nedir?

Anlaşma, FTX kullanıcılarının mal ve hizmetler için kayıt ve işlem ücreti ödemeden banka kartlarıyla ödeme yapmalarını sağlayacak. Şirketin web sitesine göre karta sahip olmak da ücretsiz olacak. FTX CEO’su ve kripto milyarderi Sam Bankman-Fried, uzun zamandır FTX kredi kartını ortaya çıkarmak istediğini söyledi.

FTX ticaret platformuna özgü kripto para birimi FTX Token (FTT), haberlerden sonra değer kazanmaya başladı. FTX %7 kazandı. Yazı yazılırken Coinmarketcap verilerine göre 24,61 dolardan işlem gören kripto para, son 24 saatte karlı bir işlem görmüş ve yatay seyrediyor. FTX, 9 Eylül 2021’de 85.02 dolara yükselen bir ATH gördü.

Visa Dev kripto borsası ve Visa arasında heyecan verici bir ortaklık!

İlgili: FTX Token fiyat tahmini

Altcoin şu anda 3,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer, FTX Token’ı kripto varlıklarının değerinde 24 numaraya yerleştirir.

Visa tarafından yayınlanan bir açıklamada, Finans Direktörü Vasant Prabhu, 2022 kripto ayı piyasasından bahsetti. “Düşen değerlere rağmen, kriptoya sürekli ilgi var” dedi. Piyasadaki düşüşe rağmen kripto para almak için en etkili yöntemler kullanılmaya devam ediyor.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın