https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber En büyük NFT markalarından biri olan Doodles’ın liderleri yeni vizyonlarını açıkladı – World Digital Media News

En büyük NFT markalarından biri olan Doodles’ın liderleri yeni vizyonlarını açıkladı – World Digital Media News


Fotoğraflar, Ethereum Ekosistemdeki en yüksek hacimli NFT koleksiyonlarından biri.

Proje geliştiriciler ile koleksiyonerler arasında son haftalarda yaşanan tartışma bu günlerde hararetli bir şekilde alevlenmeye başladı. Doodles’ın liderleri, “artık bir NFT çalışanı olmadığını” ve çekişme yatağı yarattı.

Blockchain teknolojisinin ortaya çıkardığı en yenilikçi ürünlerden biri olarak görülen NFT’ler yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bored Ape Yat Kulübü Peki kriptopunklar Metaverse projesi gibi projelere olan ilgi ve Meta gibi şirketlerin hareketleri bu sektörün büyümesine ve yatırımcıların bu sektördeki kontrolünün sağlanmasına katkı sağlamıştır.

Ancak binlerce NFT projesinin aniden çıkışı bazı proje sahiplerini kızdırmışa benziyor. Doodles’ın kurucu ortağı Ürdün Castro, projenin gelişimi hakkında yeni bir fikir attı. Web3’ün değerlerine aykırı olduğu söylenen bu yorumlar medyada hızla yayıldı.

NFT destekçileri bunun Web3 ilkelerine aykırı olduğunu söylüyor

Başta Doodles olmak üzere çeşitli NFT’lere yatırım yapan yatırımcılar, yöneticinin kararının Web3’ün ilkelerine aykırı olduğunu söylüyor. Pazarlamacılar, proje hedeflerinin yalnızca yönetim tarafından değil, aynı zamanda proje ekibi de dahil olmak üzere oylama nedeniyle yapılması gerektiği düşüncesidir.

Bu açıklamalar sırasında Castro, projenin artık bir NFT projesi olmadığını ancak blockchain üzerinde çalışmaya devam edeceğini duyurdu.

Hisse fiyatı NFT Bu tartışmaya rağmen değerini kaybetmedi ve 3,74 ETH’den satılmaya devam ediyor.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın