medyauzmani.com

En güncel Thorchain RUNE coin fiyat tahmini (2022-2030) » KoinMedya


RUNE coin nedir? RUNE coin yorumları nasıl? RUNE coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vaad ediyor mu? RUNE coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

RUNE coin yorum

 

RUNE/USD – RUNE kaç dolar?

Düşünce, strateji oluşturma ve kavramsallaştırma açısından geliştirilen teknolojik yükseltmeler son dönemlerde, özellikle kripto para birimleri için olağanüstü sonuçlar doğurmuştur.

Nitekim hızla değişen pazar ortamına uyum sağlayanlar büyüyor ve bu dönüşüme ayak uyduramayanlar yok oluyor. Elbette bu, bir zamanlar çok popüler olan, ancak giderek gözden düşen birçok kripto para birimi için de geçerli. 

Her geçen gün daha fazla finansal ürün geliştirilirken, bir taraftan da kripto piyasası olgunlaşmaya devam ediyor ve mevcut ağlar talebi karşılama noktasında yetersiz kalıyor. Ve birçok kripto para hala kendini yerel ağı ile sınırlandırmış durumda.

Ancak bazıları var ki; adeta mevcut sisteme meydan okuyor. İşte ThorChain de bu iddialı projelerden yalnızca biri.

Ayrıntılı THORChain fiyat tahminine geçmeden önce, bu parayla ve arkasındaki proje ile ilgili biraz bilgi verelim.

THORChain, kripto varlıklarının farklı blockchainler arasında tamamen merkezsiz bir şekilde alım satım yapılmasını sağlayarak, ağlar arasındaki likidite ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor.

En güncel Thorchain RUNE fiyat tahmini (2022-2030)

THORChain nedir?

Thorchain, tüm kriptoları likid hale getirmeyi, yani anında fiat paraya çevrilebilir olmayı, amaçlayan “Blockchain’lerin İnterneti” olarak adlandırılan Cosmos üzerine inşa edilmiş bir blockchain protokolüdür. İlgili: Thorchain (RUNE) nedir? Geleceği var mı?

Cosmos SDK kullanılarak oluşturulan THORChain, Tendermint konsensüs mekanizması tarafından desteklenir. THORChain’in yerel tokeni RUNE, şu anda Binance Chain ve Ethereum dahil olmak üzere birden fazla blok zincirinde kullanılabiliyor.

THORChain protokolünün kullanıcıları için çizdiği dijital yol haritası, likidite potansiyelini genişleterek gücü yatırımcıların eline verdi ve böylece RUNE tokeni de son zamanlarda sürekli olarak artan bir taleple karşı karşıya kaldı. Ve özellikle de son haftalarda, piyasalar düşerken; RUNE etkileyici çıkışlar yaptı.

Peki RUNE 2022 ve sonrasinda karlı bir yatırım olmaya devam edebilir mi? Bu soruya cevap bulmak için Ccryptonewsz, CoinQuora başta olmak üzere, DijitalcoinPrice ve Wallet Investor gibi çeşitli tahmin sitelerinden derlediğimiz RUNE fiyat tahminlerine geçelim.

RUNE’nin ne olduğuna dair bu kısa bilgilendirmeden sonra orta ve uzun vadeli RUNE piyasa analizine ve fiyat tahminlerine bakalim.

rune coin fiyat tahmini RUNE coin nedir? RUNE/USD Yorum, Geleceği ve Haberleri

Analizci’nin grafiğine mercek tutalım. Analizci, RUNE coinin 1. itki dalgasını bitirdiğini ve şu an 3. itki dalgasına doğru yol aldığını belirtiyor. 3. itki dalgasının hedefi 8.4 dolar. 

Thorchain protokolünün kurucusu kim? 

Blockchain ağları üzerindeki kullanıcı sayısı arttıkça, aynı şekilde ağlar arası likidite ihtiyacı da artar. Thorchain, kripto varlıklarının farklı blockchainler arasında tamamen merkezsiz bir şekilde alım satım yapılmasını sağlayarak, bu ihtiyacı karşılamayı amaçlayan bir protokoldür.

Thorchain, anonim bir ekip tarafından geliştirildi. 2018’de düzenlenen bir yazılım yarışması sırasında tasarlanan protokolün çok zincirli “kaosnet”i, birkaç test ağında gerçekleştirildikten sonra, nihayet Nisan 2021’de başlatıldı.

Thorchain ekibinin ve topluluğunun asıl amacı, çeşitli nedenlerle yatırımcıların finansal ürünlere veya hizmetlere erişimini engelleyen merkezi taraflara olan ihtiyacı ortadan kaldırmak için merkezsiz likidite oluşturmak.

RUNE coin geleceği ve fiyat tahminleri

Uzun vadeli grafiklere bakıldığında, THORChain fiyatının piyasaya girişinden bu yana istikrarlı ve etkileyici bir performans gösterdiği gözlemleniyor. Kripto para birimlerinin volatil doğasına uygun hareketler sergilemiş olsa sıkı güvenlik protokolleri ve gelişmiş bir algoritma gibi olumlu faktörler, varlığın değerini artırmaya yönelik yatırımları etkilemede gerçekten çok önemli bir rol oynuyor.

Binance borsasının RUNE coin geleceği ve fiyat tahminleri verileri:

Yıl Fiyat
2024 $ 4.280786
2025 $ 4.494825
2026 $ 4.719567
2030 $ 5.736663
2040 $ 9.344419
2050 $ 15.22

 2024 RUNE coin geleceği ve fiyat tahmini

Platform tarafından yayınlanan son güncellemeler, duyurulan gelişmeler ve yeni proje tahminleri doğrultusunda, RUNE yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. Popüler tahmin sitesi Coinquora’ya göre, bu gelişmelerin bir sonucu olarak, RUNE 2024’te yükselmeye devam ederek yaklaşık 80$’a ulaşabilecek.

2025 RUNE coin geleceği ve fiyat tahmini

Önümüzdeki 3 yıl içinde RUNE fiyatları 130$’a kadar çıkabilir. 

 2026 RUNE coin geleceği ve fiyat tahmini

Önümüzdeki 4 yıl içinde RUNE fiyatları 200$’a kadar çıkabilir. 

 

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın