https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber En son Litecoin ortaklığı için sırada ne var?

En son Litecoin ortaklığı için sırada ne var?


  • Litecoin fiyatı, Pazar günü erken saatlerde 24 saat içinde %2 artışla 93,90 dolar civarında seyrediyordu.

  • Litecoin Vakfı kısa süre önce Metalpha Technology Holdings ile büyük bir ortaklık duyurdu.

  • LTC fiyatı 50D hareketli ortalamanın hemen üzerinde ve boğalar sorumluluk alacaksa bunun üzerinde kalması gerekiyor.

Kripto para birimi Cuma günü 91 dolara kadar düştükten sonra bazı kazançlar elde ederken, Litecoin fiyatı Pazar günü 94 doların üzerine çıktı.

Kazançlar mütevazı ve LTC haftalık grafikte kırmızıda %5’in üzerinde kalırken, son 24 saatteki pozitif eğilim, boğalar için 96 $’ın üzerindeki kilit direnç alanının başarılı bir şekilde yeniden test edilmesi olasılığını vurguluyor.

Litecoin Foundation ve Metalpha ortaklığından sonra LTC fiyatını tahmin edin

Kısa vadede yükseliş görünümünü pekiştirmek için boğaların yeniden test etmesi ve yükselen kanalın (günlük grafik) orta çizgisindeki direnci kırması gerekiyor. Bu, 97 $ ile 100 $ arasındaki fiyat aralığına geçmek anlamına gelir. Kanalın üst trend çizgisi 110 dolar civarında direnç sunuyor.

Geçen hafta tahmin edildiği gibi, LTC fiyatı 100-110$’lık sıkışık alanı kırarsa %40’lık bir sıçrama görebilir ve potansiyel kazançlar 130$’ın üzerinde olabilir.

Bu olumlu kısa vadeli görünüm, Bitcoin’in 25.000 $’ı yeniden test etme potansiyeli ile 23.000 $’ın üzerinde önemli bir destek tutmaya çalıştığı için daha geniş kripto pazarında esnekliğe yardımcı olabilir.

Bunun da ötesinde, özellikle Nasdaq listesindeki varlık yöneticisi Metalpha Technology Holding Ltd (NASDAQ:MATH) ile bu hafta yapılan ortaklığın ardından, Litecoin’in potansiyel bir kurumsal düşüşünden beklentiler olumlu olabilir.

Ortaklık, Litecoin madencileri için çok önemli olabilir ve LTC’nin küresel bir ödeme ağı olarak benimsenmesini hızlandırabilir. Bunun nedeni, Litecoin’in sürdürülebilir madenciliği teşvik etmek ve madencilere riskten korunma çözümleri sağlamak için kripto para birimi odaklı şirketle ortaklık kuracak olmasıdır. Plan, yenilenebilir enerjiye yönelik bir baskının ortasında karbon emisyonlarını azaltmaktır.

Litecoin Vakfı, bir basın duyurusunda Metalpha’nın türev ürünlerin Litecoin ağına getirilmesine de yardımcı olacağını söyledi.

Önemli fiyat noktalarını gösteren Litecoin tablosu. kaynak: Ticaret Görünümü

Bununla birlikte, LTC/USD aşağı hareket ederse ve 90$ desteğini kırarsa yükseliş perspektifi tersine dönebilir.

Yukarıdaki günlük grafikte görüldüğü gibi, 50 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) şu anda anlık bir tampon sağlıyor.

Fiyat bu seviyeyi aşağı yönlü kırarsa LTC, 200 günlük hareketli ortalamanın 78,52 Dolar olduğu 80,38 Dolar çizgisine düşebilir. Aralık 2022’de 63 dolar civarındaki düşük seviyeler, ayıların gözetliyor olabileceği bir başka önemli seviye.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın