medyauzmani.com

Enjeksiyon protokolü nedir ve neden heyecan verici bir saattir?


INJ/USD enjeksiyon protokolü, Ethereum’a dayalı az bilinen bir DEX’tir. Ağ, açık ve birlikte çalışabilir bir akıllı sözleşme platformu olduğunu iddia ediyor. Merkezi olmayan finansın büyümesinde çok büyük olarak tanımlanan bir alan olan DeFi uygulamaları için optimize edilmiştir. DEX, daha hızlı hızlar, merkeziyetsizlik ve Ethereum zincirine bağlantı için Cosmos tarafından desteklenen L2 yan zincirini kullanır.

Injective, gelişmiş akıllı sözleşme özellikleri sağlar. Bunlara forex sentetikleri, zincirler arası marj ticareti, türevler ve vadeli işlemler dahildir. DEX, DeFi sektörüne erişimi sınırlayan engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyor. Ayrıca gaz ücretlerini ortadan kaldırır ve sınırsız ticaret için yüksek işlem hızları sağlar.

INJ Belirteç, enjeksiyon ağında çalışır. Yönetişime yardımcı olur ve DEX’in güvenliğini sağlar. Belirteç ayrıca türev teminatı sağlar ve piyasa yapıcılarını ödüllendirmek için kullanılır.

Enjeksiyon protokolü 2018’den beri piyasadayken daha az ilgi gördü. Bunun nedeni kısmen CoinMarketCap’te 159. sırada yer almasıdır. Piyasa değeri sadece 135.6 milyon dolar.

INJ, çift haneli haftalık kazançların ardından belirleyici bir kopuş izliyor

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

INJ’yi Binance ile bugün satın alın

KuCoin

Kucoin, 200’den fazla kripto para birimi sunan bir kripto para borsasıdır. Kucoin’in geniş bir hizmet yelpazesi vardır; Yerleşik eşler arası değişim, spot ve marjin ticareti, banka düzeyinde güvenlik ve çok çeşitli kabul edilen ödeme yöntemleri. Kullanıcılar acemi dostu bir arayüzden ve nispeten düşük ücretlerden yararlanabilir.

KuCoin ile bugün INJ satın alın

Fiyat verilerine bakıldığında, INJ geçen yıl piyasa çöküşünden önce 27 dolara ulaştı. Tokenin yılın en düşük seviyesi hala 1,13 dolarda, ancak son toparlanma parayı 1,8 dolara çıkardı. Patlayıcı bir harekete hazır mıyız?

Kaynak – Ticaret

Günlük çizelgeye genel bakış, enjeksiyon protokolü sembolü için pozitiftir. Kripto para birimi 2 $ seviyesinde reddedilirken, MACD göstergesinden gelen momentum güçlü.

Belirteç, birden çok kez 2 doları hacklemeye çalıştı. Bu, alıcıların ivme kazandığını gösteriyor. Aşağı yönde, Japonya Ulusal Teknoloji Enstitüsü Ağustos ayından bu yana 1,74 doların altına bir düşüşü reddetti.

INJ SATIN ALMALISINIZ

Süre yatırım INJ’de şu anda erken, potansiyel bir çıkış boğalar için bir kazanç olacaktır. Yatırımcılar, kırılma anında veya mevcut düzeltmede daha aşağıdan satın almalılar.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın