https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Equinoz’un “Cybernetics” ürünü PlayNomm NFT Marketplace’te 4 dakikada tükendi

Equinoz’un “Cybernetics” ürünü PlayNomm NFT Marketplace’te 4 dakikada tükendi


Sewell, Kore, 1 Şubat 2023, Chainwire

  • Kore NFT Festivali ön bırakma etkinliği için playNomm’da NFT müzayedesi
  • 4 dakikada 16.000 dolarla en çok satın alınan eser

31 Ocak’ta, NFT pazar yeri playNomm’da (CEO, Sung-Uk Moon), bir Superchief Gallery NFT sanatçısı olan Equinoz, sanatçının şimdiye kadarki en yüksek satın alma fiyatıyla müzayededen 4 dakika sonra satan sanat eserlerini kaydetti.

Mart ayında yaklaşan “NFT Kore Festivali”nden çekilmeden önce ikinci kez Equinoz’un “sibernetikleri” açıklandı ve 7 günlük müzayede 31 Ocak’ta başladı. Müzayedenin 8 Şubat’a kadar devam etmesi gerekiyordu. Ancak müzayededen sadece 4 dakika sonra, koleksiyoncu bu sanat eserini 40.120 LM’ye (16.937 USD’ye eşdeğer) satın alarak müzayedeyi sonlandırdı.

Favori

Equinoz, “Görsel Gelecek” başlığı altında sanal ve gerçeklik arasında hassas, iç içe geçmiş görüntüler yaratan bir 3D sanatçısıdır. Open Sea ve Super Rare gibi daha birçok NFT platformunda satış yapan ve ayrıca oyun, reklam videosu, müzik, giyim markaları vb. çeşitli alanlarda çalışan aktif bir sanatçıdır.

Kore NFT Festivali için bir ön etkinlik olarak, playNomm NFT Pazarında üç NFT müzayedesi düzenleniyor. İlk düşüşü, 26.776 $’a eşit olan 65.800 LM’ye satılan Shavonne Wong’un Light in the Shadow’uydu. İkinci düşüş olan Equinoz’un “Cybernetics” ürünü, yüksek bir tam satın alma fiyatıyla erken satışlar yaratırken, Davey Perkins’in sanat eserleriyle 16 Şubat’ta başlayacak olan üçüncü müzayede için beklentiler artıyor.

(“otokinetik”)

Kore NFT Festivali 7-8 Mart 2023 tarihlerinde Seul, DDP’de yapılacak. Superchief Gallery NFT ile işbirliği içinde bu, Asya’daki NFT ve Web 3.0 endüstri liderlerinin en büyük buluşması olacak. Bu NFT festivalinde 120 uluslararası ve Koreli NFT sanatçısından 120’den fazla NFT sanat eseri, düşüncelerini ve fikirlerini paylaşan ünlü Web 3.0 liderleri ve daha pek çok heyecan verici etkinlik olacak.

NFT Market 2.0 playNomm, LeisureMetaverse projesinin ilk hizmet platformudur. Kazanılacak Hareket (A2E) ödül modeline ve gerçek hayatta kullanılabilecek yardımcı programların kombinasyonuna dayalı olarak benzersiz jetonlara sahip olarak değerlendirilir.

“Çok ilgi gördük ve 1 tanesi satıldı”Aziz ve 2Kısaltma II Önceden sınırlı düşüş, bu kripto kışında bile. Kullanıcıların halen NFT’lere yoğun ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. DDP’nin Mart ayındaki Kore NFT Festivali ile başlayan playNomm, NFT ekosistemini genişletmek için bir adım atacak ve küresel NFT merkezi haline gelecek. “, dedi Playnom CEO’su Moon Seung-euk.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin:

Instagram | twitter | İnternet sitesi

Temas

Medya Ekibi, playNomm Inc. , [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın