medyauzmani.com

Ethereum ağ verilerinde 2022 rekoru geldi!


Ünlü kripto analitiği şirketi Merge ile birlikte PoW sözleşmesinden POS’a geçişin ardından Ethereum ağının verilerinde rekor kırıldığını duyurdu.

Ethereum ağı, Birleştirmeden sonra büyümeye devam ediyor

Blockchain ve kripto para analitik platformu Santiment, Merge ile birlikte, Ethereum (ETH) ağında kullanılan adresin, madencilik tabanlı PoW’dan sözleşme modelini ve POS’u daha iyi koordine etmek için işbirliği mekanizmasına geçişinin ardından arttığını duyurdu.

Ayrıca, adreslerdeki artışın ardından, Ethereum yakın gelecekte nelerin mümkün olduğunu gösteren bazı iyi işaretler gösteriyor.

Bilmek isteyebilirsiniz:

Ethereum boğaları odaklanıyor! Ancak bu işaret belirirse UYARI!

Tanınmış bir uzman, Bitcoin boğa koşusunu başlatacak bir katalizör duyurdu!

“Dört ay içinde dolar düşecek! Gümüş ve Bitcoin kazanın!

Ethereum ağ verilerinde 2022 rekoru geldi!

Santiment’in 9 Ekim’de paylaştığı yeni bir tweet’e göre; Ethereum, 8 Ekim’de yeni adres sayısında önemli bir artış kaydetti. Ethereum ağına 135.780 yeni ETH adresi eklerken; Bu sayı 7 Aralık 2021’den bu yana görülen en yüksek rakam oldu.

Ethereum ilerliyor!

İlk kez Ethereum aktaran özel adreslerin sayısındaki artışla birlikte ağın boyutundaki artış, Ethereum’un Birleşmeden gelen satış baskısı nedeniyle çok acı çektikten sonra piyasayı toparlayabileceğini ve eski gücünü geri kazanabileceğini gösteriyor. .

Ethereum ağ verilerinde 2022 rekoru geldi!

Bu arada, kripto para analitik platformu Glassnode tarafından Ekim ayında yayınlanan bir gönderiye göre. 10 Ağustos’ta Ethereum ağına eklenen yeni adreslerin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ağın boyutundaki ve adres sayısındaki önemli artış, giderek artan sayıda fonun Ethereum ile ilgilenmeye başladığını gösteriyor.

Ethereum ağ verilerinde 2022 rekoru geldi!
En az 1+ jetona sahip ETH adreslerinin sayısı – Kaynak: Glassnode

ETH işlem hacmi azalıyor!

Ethereum’a artan ilgiye rağmen internetteki işlem sayısında önemli bir artış yok.

Aslında, Ethereum ağında kullanılan toplam işlem sayısında önemli bir düşüş oldu. Ayrıca yazımızın yayınlandığı tarihte toplam Ethereum işlem sayısı 7 hareketli gün boyunca 21 ayda görülmeyen bir seviyeye düştü.

Hikayemiz yayına hazırlanırken; CoinMarketCap verilerine göre Ethereum, son 24 saatte %0,39 düşüşle 1,312 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 160 milyar dolar.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın