medyauzmani.com

Ethereum Classic ETC/USD parlaklığını mı kaybetti?


  • Ethereum Classic Ağustos’un yükseği 45 dolardan 27 dolara düştü

  • Ethereum birleşmesinden sonra kripto para birimi spekülasyonlarındaki düşüş, piyasayı aşağı çekmeye zorladı

  • ETC, zayıf duyarlılıkta %15’lik ek bir düşüşle karşı karşıya

Ethereum Classic ETC/USD, 23 $ seviyesinde bir sonraki destek seviyesine düşüşle karşı karşıya. Kripto para 27 dolarda hafif bir destek bulmuş gibi görünse de, momentum hala zayıf. Firma desteği 23 $’da kalıyor ve bu da %15’lik ek bir düşüş anlamına geliyor. ne oldu?

Ethereum Classic, Ağustos ortasında 45 dolara kadar yükseldi. Fiyat, Ethereum’un uzun zamandır beklenen bir Proof of Stake platformuna geçişinden sonra yatırımcı ilgisinden önce geldi. Yatırımcılar, hareketin madencileri bir Proof of Work konsensüsü kullanan Ethereum Classic’e çekebileceğini düşünüyorlardı. Ethereum POS değiştiğinden beri, ETC düşüş eğiliminde.

Büyüme zaman alır. Madenciler Ethereum Classic’e geçmek hala bir rüyanın gerçekleşmesi ise, ETC’nin kalıcı kazançlar görmesi biraz zaman alabilir. O zaman, ETC’nin önceki kazançlarının büyük ölçüde o zamandan beri gerileyen spekülasyonlardan kaynaklandığı anlamına geliyor. Bununla birlikte, Ethereum Classic’e geçiş yapan yeterli madenci olup olmadığı konusunda şüpheler devam ediyor.

Madeni para 27 dolardan destek bulduğunda Ethereum Classic fiyat hareketi

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

Bugün eToro ile ETC satın alın

Bit El İlanı

Dünyanın en güvenilir borsasında kolayca Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer sanal para birimlerini Euro cinsinden alıp satabilirsiniz. bitFlyer’ın Avrupa, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren lisanslı bir finans kurumu olduğunu bilerek güvenle ticaret yapın.

ETC’yi bitFlyer ile bugün satın alın

Kaynak – TradingView

Teknik göstergeler, Ethereum Classic jetonunu satın almak isteyen herkes için bir hayal kırıklığıdır. Ayılar son zamanlarda hareketli ortalamanın altında bir kırılmaya zorladı. 20 günlük hareketli ortalama, 50 günlük hareketli ortalamanın altına düştü ve daha da zayıfladı.

ETC 27 $’da küçük bir destek bulsa da, MACD göstergesi düşüş bölgesinin derinliklerinde. Fiyat, zayıf ticaret hacimleri ile küçük bir destek alanında hafifçe düşüyor.

Ethereum Classic için sırada ne var?

Fiyat hala düşüş eğiliminde ve zayıf olduğu için Ethereum Classic konusunda dikkatli olmalıyız. 27 doların altındaki bir çöküş, düşüş görünümünü güçlendirir ve 23 doları ufukta gösterir. Yatırımcılar en azından kısa ve orta vadede uzak durmalıdır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın