https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den bir bağış daha!

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den bir bağış daha!Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler, Cumhuriyet tarihinin en büyük felaketleri olarak kayıtlara geçti. Depremin ardından birçok ülke ve halk Türkiye’nin yardımına koştu. Öte yandan Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, ilk gün yaptığı yardımla büyük bir tepki aldıktan sonra depremzedelere daha büyük meblağlar göndermeye başladı.

Deprem kurbanları için Vitalik Buterin’den 50 ETH daha fazla

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, geçtiğimiz hafta yaşanan depremin ardından gönderdiği 1 ETH ile büyük tepki gördü. Buterin’in gönderdiği 1 ETH, Dude Derneği tarafından kendisine iade edilir.

???? Son depremlerden sonra Türkiye’yi destekleyen bir kripto yardım fonu ve topluluğu olan Anka Relief’e 50 ETH ~ 75.000 $ bağışta bulunduğu için VitalikButerin’e teşekkür etmek istiyoruz. https://t.co/kGwXSGWL8J

Misyonumuzu ve operasyonlarımızı daha iyi anlamak için aşağıdaki konuya dalın ??

?? https://t.co/92CkxevI5e

– Anka Relief (@AnkaRelief) 12 Şubat 2023

Geri bildirimlerin ardından Dostlar Cemiyeti’ne 99 ETH’lik bağış gönderen Vitalik Buterin şimdi bir bağış daha yaptı. Buterin, yaklaşık 1.4 milyon TL değerinde 50 ETH daha bağışladı. Toplamda 150 ETH gönderen Buterin’in yaptığı bağış yaklaşık 4.2 milyon TL’yi buldu.

Trabzonspor-Basel maçı şifresiz yayınlanacak! Reklam geliri depremzedelere bağışlanacak

Anka Relief, 50 ETH bağışlayan Vitalik Buterin’e de bir teşekkür mektubu yayınladı. Teşekkür mektubu aşağıdaki ifadeleri içerir:

Bir kripto ve topluluk yardım fonu olan Anka Relief’e 50 ETH ~ 75.000 $ bağışta bulunan Vitalik Buterin’e son depremlerden sonra Türkiye’yi desteklediği için teşekkür ederiz.

Anka Relief, Twitter gönderisinde Buterin’in bağışının ayrıntılarını da etherscan.io web sitesinde paylaştı. Örgüt ayrıca depremzedelere yardım etmek isteyenler için Ethereum, AVAX, BNB, CELO ve xDaid adreslerini de paylaştı.

Deprem öncesi ve sonrası yapılması gerekenler:

Quake için şu ayarları yapın:

Depremzedelere şu şekilde yardımcı olabiliriz:

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Türkiye Teknoloji Haberleri Dude

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın