medyauzmani.com

Ethereum, temel evrimine bir adım daha yakın – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – Ethereum Mart ayında ağ üzerinde gerçekleşmesi planlanan Şangay etkinliğinden önce geliştiriciler, ana proje olan “Shadow Fork”un test sürümünü başarıyla yayınladılar.

Olası hatalar Shadow Fork tarafından düzeltilecektir.

Ethereum geliştiricileri, çok beklenen gölge çatal uygulamasından önce Blockchain ağındaki kodu test edecek. Buna göre Şanghay Değişikliklerle bir sorun olup olmayacağı belli olacak.

Testin başlamasından sonra bazı küçük teknik sorunlarla karşılaşıldı. Bu aksaklıklar giderildikten sonra internet kullanıcılarının uyum içinde çalıştığı görüldü. Ancak geliştiriciler, sistemin çalışmaya devam edip etmediğini görmek için daha fazla test planlıyor.

Şangay güncellemesi ile ETH’yi ağdan çekmek mümkün olacak

Mart ayında gerçekleşmesi beklenen yükseltme ile Ethereum ağına yatırılan ETH’nin kilidi açılacak. ETH’nin kaldırılmasına odaklanan yükseltme ile Ethereum ağındaki komisyon ücretlerini daha istikrarlı hale getirmek için başka değişiklikler de yapılacak. Gölge Çatalı’nın ardından, önümüzdeki ay halka açık bir test ağı başlatılacak ve şimdi kullanıma sunulacak. ETH hisselerinin fiyatı kripto platformları çalışıyor

Ethereum yatırımcıları, Aralık 2020’den beri Ethereum staking hizmetini çevrimiçi olarak kullanabiliyorlar. O zamandan beri, 26,5 milyar dolar değerinde ETH çevrimiçi olarak kilitlendi. Mart ayında gerçekleşecek değişiklikle birlikte bu ücretler ve ödüller kaldırılacak.

Bazı yorumcular, Ethereum gibi büyük bir ağda staking mümkün olduğunda yeni bir çağın başlayacağına inanıyor. Bazıları, Ethereum staking’in iki yönlü düzenlemesinin kripto endüstrisi üzerinde önemli bir etkisi olacağını iddia ediyor.

Ethereum en son fiyat

Hafta sonu etkinliği sırasında 1.680$’a yükselen Ethereum, bu hafta sınırlı etkinlikle 1.625$’a ulaştı. Son 24 saatte hafif işlem gören Ethereum, ay başından bu yana %35 arttı.

Author: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın