medyauzmani.com

Ethereum’un kurucu ortağı, satın aldığı kripto para birimini açıkladı!


Ethereum’un kurucu ortağı, Bitcoin ve Ethereum dışında hangi para birimlerine yatırım yaptığını açıkladı.

Anthony Di lorio hangi kripto para birimlerini elinde tutuyor?

Ethereum’un kurucularından Anthony Di lorio, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un yanı sıra Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) satın aldığını duyurdu.

Kitco News ile yaptığı yeni bir röportajda Di lorio, bu üç akıllı altcoini bulduğunu ve onlar üzerinde çalışan bir ekip aradığını söyledi.

Bilmek isteyebilirsiniz:
İşte boğa piyasası başlamadan önce izlenmesi gereken kripto para birimleri!

Bir uzmandan 4 kripto paranın popüler tahmini: Ethereum, Ripple…

“Polkadot her zaman ilgimi çekmiştir. Cosmos’u da severim. Cardano’nun neler yapabileceğini görmek beni heyecanlandırdı. Gördüğüm kadarıyla herkes tarafından yapılabilecek sınırlamalar veya sorunlar var ama yine de ne olacağını görmek için satın alıyorum.

İç işleyişin nasıl çalıştığını bilmiyorum ve bazen içine girip hataya neyin neden olabileceğini bulmak biraz zaman alıyor.

Ama Polkadot, Cardano gibi hizmetler… Ethereum’un kurucularından Gavin Wood, Cardano’yu kuran Charles Hoskinson. Bu tür projeler yürüten insanlar tanıyorum ve nereye gideceklerini bilmiyorum ama sorunları çözmeye çalışıyorlar.

Di lorio, bu platformlar başarısız olursa, öğrenme deneyimleri sağlama yeteneğine sahip olduklarını söylüyor.

“Başarılı ya da başarısız olsunlar, bu teknolojilerin çoğu ‘bundan ne öğrendik ve bundan ne çıkarabiliriz?’ Bize bu önemli şeyleri öğretiyor. Ve baş edemediği bir problemle başa çıkmak için çok cesur bir hamle. Nereye gittiklerini bilmesem de yakından takip ediyorum.

Ethereum'un kurucu ortağı, satın aldığı kripto para birimini açıkladı!

Eylül ayında entegrasyonu tamamladıktan sonra di Lorio, Ethereum’un POS sistemlerine geçişinin platforma nasıl hizmet edeceğini görmenin zaman alacağını söyledi.

“Pos mekanizmasında merkezileşme tehlikesiyle ilgileniyorum. Şu anda, gerçekleşen tüm doğrulamaların yaklaşık %50’sinden sorumlu olduğu bilinen yalnızca iki adres olduğunu düşünüyorum.

Burada, en fazla güce ve kimlik bilgilerine sahip borsalar gibi hesapları inceliyorum. Bu mükemmel bir plan değil ve kim bilir, ciddi zararlara yol açabilecek beklenmedik şeyler olacak. Hangi sistemin en iyi çalıştığını belirlemek için neler olacağına bir göz atalım.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın