medyauzmani.com

ETH’leri nereye gönderdiler? – KoinMedia


becommer_koinmedya

En eski Ethereum adreslerinden biri, ETH’ye yapılan son değişiklikten sonra 8 yıllık bir hazırda bekletme modundan uyandı. Gelin bu önemli olayın anlamına ve detaylarına bir göz atalım.


Ethereum’un eski balinası 8 yıl sonra uyanıyor: ETH’leri nereye gönderdiler?

Kripto para biriminin hareketini izleyen Whale Alert platformunun paylaştığı bilgilere göre büyük Ethereum balinası yaklaşık 8 yıl sonra uyandı.Bu balina adresi Ethereum ICO zamanına çok yakın bir zamanda başladı.

Bu eski Ethereum balinası, kripto para borsasına 7.900 ETH (16.376.842 $ değerinde) gönderdi. Bu ETH’lerin ticaret amacıyla borsalara gönderildiği bilinmektedir. ETH’deki bu önemli değişiklik, kripto para topluluğu tarafından fark edilmedi.

Bu transfer, Shapella’nın Ethereum ağına uzun vadeli geçişinden birkaç gün sonra gerçekleşti. Shapella’nın değişimi ise ETH fiyatının 2.000 doların üzerinde yeni bir seviyeye çıkmasına neden oldu. Geçen yıldan beri görülmemiş bir seviye. ETH fiyat hareketleri hakkında daha fazla bilgi için bkz.:

İlgili – Ethereum fiyatının 2.000 doların üzerinde desteğe ihtiyacı var

Whale Alert (@whale_alert) bu etkinliği duyurdu:

“7.900 ETH (16.376.842$) ile madenciliğe başlamış ve uzun süredir atıl durumda olan bir adres 7.7 yıl sonra aktif hale geldi.”

İlgili – Tanınmış bir analist, Bitcoin ve Ethereum için yeni bir hedef ortaya koyuyor

Shapella güncellemesi ETH çekilmesine izin veriyor ancak birçoğu ETH yatırmaya başladı

Shapella, Shanghai ve Capella’nın birleşmesini içeren değişiklikler. İlki, yatırımcıların Ethereum’u Beacon Chain para yatırma sözleşmesinden çekmelerine izin verir. İkincisi, Ethereum ağındaki Proof of Stake mutabakat protokolünün gelişiminin tamamlanmasına yardımcı oldu. Proof of Stake mutabakat protokolündeki değişiklik, geçen yıl Eylül ayı ortasında The Merge’deki değişiklikle başladı.

KaynakDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın