medyauzmani.com

eToro, Twitter ile eğitim ortaklığını duyurdu


ana prizler

  • Twitter, platformunda finansal eğitimi desteklemek için eToro ile ortaklık kurdu.

  • Twitter kullanıcıları, çok daha geniş bir hisse senedi, kripto ve diğer varlık yelpazesi için gerçek zamanlı fiyatları anında görmek için $ Cashtag özelliğinden yararlanabilir.

  • $Cashtag özelliği, yılın başından bu yana 420 milyondan fazla arama kaydetti.

eToro, finansal eğitim konusunda Twitter ile ortaklık kuruyor

Sosyal ticaret ve yatırım ağı eToro, 13 Nisan Perşembe günü finansal eğitimi ilerletmek için Twitter ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Coinjournal ile paylaşılan basın açıklamasına göre ortaklık, Twitter kullanıcılarının yeni $ Cashtags özelliğini kullanırken çok daha geniş bir hisse senedi, kripto para birimi ve diğer varlık yelpazesi için gerçek zamanlı fiyatları anında görmelerine olanak tanıyacak.

eToro, $ Cashtag sembolünü kullanarak arama yapan Twitter kullanıcılarının şu anda bir dizi finansal varlık için canlı fiyat tabloları gördüklerini ekledi. Ekip, bu ortaklığın duyurulmasının ardından, canlı fiyat çizelgeleri üreten nakit para işaretleri yelpazesinin önemli ölçüde genişletileceğini de sözlerine ekledi.

Twitter kullanıcıları ayrıca varlık hakkında daha fazla bilgi görmek ve yatırım yapma seçeneğine sahip olmak için eToro platformuna tıklayabilecekler. eToro, ortaklığın eToro platformunda hisse senetleri ve ETF’lerden kripto para birimleri ve emtialara kadar geniş bir enstrüman yelpazesini temsil eden USD Cashtag’leri kapsayacağını da sözlerine ekledi.

bu konuda yorum yaparken En son kripto para birimi haberlerieToro CEO’su ve Kurucu Ortağı Yoni Asia;

“Sosyal medyadaki finansal içerik, geleneksel kanallar tarafından dışlanmış hisseden birçok kişiye eğitim sağladı. Twitter, perakende yatırım topluluğunun önemli bir parçası haline geldi – milyonlarca sıradan yatırımcı, finansal haberlere erişmek, bilgi ve sohbet paylaşmak için her gün giriyor. sosyal yatırım ağı, eToro aynı ilkeler üzerine inşa edilmiştir – topluluk, bilgi paylaşımı ve finansal piyasalara daha iyi erişim. Paylaşılan bilgide güç vardır ve yatırımı kolektif bir çabaya dönüştürerek daha iyi sonuçlar elde edebilir ve daha başarılı olabiliriz. birlikte.”

Twitter’daki $Cashtag özelliği 400 milyondan fazla aramaya sahip

Sosyal medya devi, geçen yılın Aralık ayında $ Cashtags için fiyatlandırma verileri ekledi ve özellik şimdiden önemli ölçüde benimsendi. Yılın başından bu yana 420 milyon dolardan fazla para etiketi araması yapıldı ve günlük ortalama 4,7 milyon dolarlık para etiketi araması yapıldı.

Twitter Küresel Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Chris Reddy şu yorumu yaptı:

“Twitter, şu anda olup biten ve insanların hakkında konuştuğu şey. Gerçek değişimin dönüşümle başladığına inanıyoruz ve finans ve yatırım, bu konuşmanın büyüyen bir parçası. Twitter kullanıcılarına ek pazar sağlamak için eToro ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. öngörüler ve yatırım potansiyeline daha fazla erişim. Twitter, #FinTwitter topluluğunu büyütmek için yatırım yapmaya devam edecek.”

eToro, insanların küresel bir yatırımcı topluluğunun parçası olarak bilgilerini ve zenginliklerini artırmalarını sağlayan bir sosyal yatırım ağıdır. eToro, herkesin basit ve şeffaf bir şekilde ticaret ve yatırım yapabilmesi için küresel pazarlara açılma hedefiyle 2007 yılında kuruldu.

eToro son aylarda genişledi. Ağustos 2022’de eToro Fintech girişimi Gatsby’nin satın alınması tamamlandı Finans Sektörü Düzenleme Kurumu (FINRA) tarafından onaylandıktan sonra. eToro, fintech girişimini 50 milyon dolarlık bir anlaşmayla satın aldı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın