medyauzmani.com

FEG coin nedir? FEG/USD yorum ve geleceği


FEG coin nedir? FEG coin yorumları nasıl? FEG coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vaad ediyor mu? FEG coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

FEG coin nedir?

FEG token,Ethereum ve Smart Chain üzerinde çalışan bir merkeziyetsiz işlem ağın yerel tokeni. FEG hiper enflasyonist bir özelliğe sahip ve topluluk tarafından %2 işlem vergisi ile yönetiliyor.

FEG merkeziyetsiz finans ağlarının çalışma sistemini geliştirmeyi ve yeniden şekillendirmeyi  hedeflemiş bir ekosistem üzerine kurulu. Sistemin içinde FEG borsası takas işlemi, staking ve ,tokenler için ilikiidte sağlama olanağının yanında, kullanıcıların ADA, DOGE veya XRP gibi başka bir kripto para birimini sarmalayıp ödüller almasına olanak tanıyan fWrap’leri  de bulunuyor. Ayrıca  kullanıcıların FEG ödüllerini takip etmelerini sağlayan bir mobil ve web uygulaması olan FEGtrack ve “en son yenilik” olarak adlandırdığı Smart DeFi’yi de hizmetleri arasında. FEG’e göre Smart DeFi merkezi olmayan finansı daha güvenli, verimli hale getiriyor ve likidite havuzlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak daha iyi getiri sağlıyor.

FEG, Feed Every Gorilla (Her Gorillayı Besleyin) anlamına gelir ve FEG, yardım ortağı olarak Pan African Sanctuary Alliance’a (PASA) sahip.

FEG’i yaratan FEGrox takma ismi ile bilinen bir geliştirici. FEGRox’un 40.000’den fazla takipçisi olan oldukça aktif bir Twitter hesabı var ve web sitesinde kendisini “uzun  yıllara dayanan deneyime sahip, merkeziyetsiz finans (DeFi) altyapısının geliştirilmesi için çalışan, gizemli ve son derece güvenilir bir blockchain uzmanı” olarak tanımlıyor.

İddiasına göre sadece FEG üzerinde çalışıyor ve zamanının %100’ünü FEG Token’ı DeFi’nin yüzü haline getirmeye adamış durumda!

FEG, farklı ve merkezi olmayan finans kalemleriyle oldukça ayrıntılı bir ekosistem sunuyor. FEG Borsası, zincirler arası takasları mümkün kılan bir köprüye sahip, Ethereum ve Binance Smart Chain üzerinde hepsi bir arada olan bir borsa. FEG tokeni her iki blockchainde de alınıp satılabiliyor. Ayrıca, işlemlerin %2 vergiye tabi olmadığı bir dahili likidite sistemi olan SmartSwap sözleşmeleri de bulunuyor. FEG Borsasındaki tüm satışlar, nakit para iadesi programını finanse eden %0,08’lik bir ücrete tabi.

FEGstake, ekosistemin staking programı ve stake yapan kullanıcıları, borsadaki tüm satış işlemlerinin dolar değerinin %0,12’sini fBNB ve fETH gibi sarmalanmış tokenler şeklinde ödüllendiriyor. Dolayısı ile Stake yapanlar kalıcı kayıplar yaşamadan sadece  stake etmek çin  normal %2’lik işlem vergisini ödüyorlar.

FEG sahipleri  ayrıca likidite olarak FEG sağlayabiliyor ve bunu karşılığında fBNB veya fETH cinsinden ödüller alabiliyor. Likidite sağlayıcıları, likidite sağladıkları işlem çifti üzerinden yapılan tüm satışların %0,2’sini alıyorlar. Yatırımcılar ayrıca diğer kripto para birimlerini %1’lik bir vergi karşılığında sarmalayabiliyor ve o çift için likidite sağlamaları durumunda da otomatik ödüller alabiliyorlar.

SmartSwap özelliği ile, yatırımcılar SmartSwap’in dahili bakiyesinde olduğu sürece %2 vergi olmadan işlem yapabiliyor. Sarmalanmış tokenlar %1 ücrete tabi ancak SmartSwap içindeki gaz ücretleri %40’a kadar düşürülüyor.

SmartDeFi, kullanıcılara oluşturmak istedikleri tokenler için bir kullanıcı arayüzü oluşturma olanağı sunuyor ve altında bunun için destek veren, değeri olan temel bir varlık bulunuyor. Kullanıcılar daha sonra temel varlık ile fBNB veya fETH gibi sarılmış tokenlar arasında alım satım yapabilir. FEG ayrıca SmartLend adında ve kullanıcıların kripto teminatlarına karşılık olarak borç almalarına olanak tanıyan bir borç verme protokolü de sunuyor. EG’nin her Ethereum ve Binance Smart Chain’de 100 katrilyonluk arzı var.

FEG coin fiyat grafiği yorumu

feg coin FEG coin nedir? FEG/USD yorum ve geleceği

FEG coin uzun zamandır süregelen düşüş kanalını sonunda kırmayı başardı. Şimdi kripto paranın yüzleşmesi gereken 200 günlük EMA var. Bu seviyenin de üzerinde başarılı kapanışlar yapabilirse, yükseliş sürecine devam edebilir.

ilgili: Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

FEG coin geleceği ve fiyat tahmini

Feg Token tarihsel fiyat hareketlerine ve BTC yarınalma döngülerine baktığımızda,FEG token2024 fiyat tahminimiz yaklaşık   en düşük $ 0.000205 ve en yüksek $ 0.000326.Aynı temellere göre 2030 yılına kadar ki beklentimiz de şu şekilde.

Yıl Taban Tavan
2024 $ 0.000205 $ 0.000326
2025 $ 0.000286 $ 0.000647
2026 $ 0.000297 $ 0.000385
2027 $ 0.000304 $ 0.000511
2028 $ 0.000468 $ 0.000528
2029 $ 0.000505 $ 0.000951
2030 $ 0.000538 $ 0.000680

 

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın