medyauzmani.com

Fiyatlar düştüğünde büyük balığın 12 milyon dolara aldığı kripto paralar – KoinMedya


becommer_koinmedya

Kripto para fiyatları bu hafta düşüyor. Bu tür yerlerde en büyük balinalar ellerindeki madeni paraları çoğaltmaya başladı. İşte balinanın ne kadara aldığının detayları.


Fiyatlar düştüğünde büyük balığın aldığı kripto para 12 milyon dolardı.

En iyi 20 Dogecoin (DOGE) balinasından biri, portföyüne daha fazla para eklemek için meme coin’in bu haftaki düşüşünden yararlandı.

Blockchain izleme hizmeti Dogecoin Whale Alert ilk olarak milyonlarca dolar değerinde büyük bir DOGE grubu tespit ettiğini bildirdi.

İlgili – Altcoin, düşen piyasaya meydan okumak için %55 arttı

Dogecoin Whale Alert, TOP 20 balinasının 159.347.709 DOGE transfer ettiğini bildirdi. Bu yatırımın maliyeti 12.42 milyon dolar. Bu DOGE parası TOP 20 balinasının cüzdanına gitti.

Ücret olarak yalnızca 0,42 ABD doları ödendi.

İlgili – Ünlü bir analist, Bitcoin ve kripto için ne zaman tekrar umut sahibi olabileceğimizi açıklıyor

Bu paranın geldiği cüzdanın güncel tutarı 3.606.782.314 DOGE idi. Mevcut piyasa değeri 283,85 milyon dolar.

DOGE şu anda 0,078 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en büyük dokuzuncu kripto para birimi, haftalık en yüksek seviyesi olan 0,094 dolardan yüzde 17 düştü.

İlgili – Dev Bitcoin’in inanılmaz kârı 10 yıl sonra uyandı

DOGE fiyatı bu hafta Perşembe günü düşmeye başladı. Elon Musk’ın en çok test edilen roketinin SpaceX şirketi tarafından duyurulmasından kısa bir süre sonra, fırlatıldıktan 4 dakika sonra beklenmedik bir şekilde patladı. DOGE’nin fiyatı, Musk’ın eylemlerinden etkilenen bir kripto para birimidir. Zaman zaman Musk’ın duyuruları da parayı toplama gücü veriyor. Musk, Dogecoin’e verdiği destekle tanınan milyarder bir girişimcidir.

KaynakDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın