medyauzmani.com

Flamingo FLM Coin Nedir? FLM/USD Yorum ve Geleceği


 Flamingo FLM coin yorum

Flamino DeFi üzerinde, kullanıcıların varlıklarını dönüştürebildikleri, saklayabildikleri, likidite temin edebildikleri ve stake yoluyla kazanç elde ettikleri bir platform. Varlıkların saklanma süreci demek kriptoparanın değerini başka bir tokene yada borsa, altın, hisse senedi yada emlak gibi emtialara sabitlemek demek. Böylelikle sonradan diğer platformlardaki işlemler için mint ediliyor. (Mint, yeni çıkan NFT koleksiyonunun  belli tarihler arasında takipçiler satın alınması işlemi).

Flamingo NEO Global Development tarafından piyasaya sürüldü. Bu platform NEO Vakfının işlem egrçekleltirme platformu. NEO Vakfı, varlıkların dijitalleşmesi ve bu dijitalleşen varlıkların akıllı sözleşmeler yoluyla yönetilmesi için blockhain üzerinde çalışan ağı olan bir organizasyon.

Flamingo tüzüğüne göre platform, Dönüştürme, Likidite Ekleme ve Çıkarma, Stake gibi birkaç tane farklı fonksiyon içeriyor. Dönüştürme işlevi Flamingo’nun zincir üstü Otomatik Pazar Yapıcısı (AMM). İşlevin amacı kullanıcıların tokenlerini değiş tokuş yapabilmeleri. Likidite Ekleme işlevi ise kullanıcılara Likidite Havuzlarına(LP) likidite eklemeri imkanı veriyor.

Stake işlevinde platformun hedefi kullanıcıların uygun LP tokenlerini stake yapmaları. Ayrıca kullanıcılar mevcut stake edilmiş tokenlerini ve değerlerini kontrol edebiliyorlar. Yatırım modülü de kullanıcılara halka satış için tokenlerini kullanabilecekleri projeler sunuyor.

Flamingo token FLM platformun yerel ödül tokeni. Kullanıcılar likidite havuzuna likidite ekleyerek token kazanabiliyorlar. FLM token sahipleri DAO’da oylamaya katılarak platformun yönetiminde söz sahibi oluyorlar. Tüzüğe göre ekibin ilerleyen zamanlardaki hedefi ödünç verme, sigorta ve varlık yönetimi gibi özelliklerin Flamingo platformu kullanıcılarına kullanımına açılması.

Flamingo platformu olarak 2022 Şubatında piyasaya girdi. Tolam FLM arzı 50,000,000.

FLM/USD fiyat grafiği yorumuFlamingo FLM Coin Nedir? FLM/USD Yorum ve Geleceği

FLM coin, 200 günlük EMA’yı kendine destek edindi ve yükseliş sürecine girdi. Analizin yazıldığı an itibariyle önünde 0.119 dolar seviyesinde büyük bir engel var. Bu engeli aşabilirse, yükselişini sürdürebilir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın