medyauzmani.com

FTT fiyatı, FTX borsasının yeniden açılmasına tepki gösteriyor – World Digital Media News


FTX borsası, dijital para piyasasının en büyük oyuncularından biri olmaya devam ediyor. Kasım ayında çöken borsanın yeniden açılabilmesi için önemli bir gelişme yaşandı. Bu sorunlar bittikten sonra FTT’nin fiyatı Fiyat çok yükseldi.

Bloomberg tarafından dün akşam yayınlanan bir raporda, Tribe Capital’in FTX’i yeniden başlatmak için fon toplamaya çalıştığı söyleniyor. Anonim kaynaklardan gelen haberlere göre, büyük bir yatırım firması Ocak ayında borsanın borç verme komitesiyle bir toplantı yaptı. Bunu yaparak 250 milyon dolar toplanabileceği bildirildi.

Borsa yöneticileri, FTX’in yatırımcılarından Tribe Capital’in bu teklifine henüz net bir yanıt vermedi. Tribe Capital’in tekliflerinin 9 milyon müşterisi olan FTX US, FTX Australia, FTX Japan, FTX EU, FTX International ve LedgerX varlıklarını içerdiği bildirildi.

Haberin yayılmasının ardından FTX Token (FTT) fiyatı hızla yükseldi. Tartışmalı altcoin bu dönemde 1,90 dolardan 2,30 dolara yükseldi.

Haberin hemen ardından FTX borsasının borç verme komitesinden resmi bir açıklama geldi. Twitter’da yayınlanan bir açıklamada, yönetimin şu anda kullanıcılara geri ödeme yapmaya odaklandığını vurguladı. Değişimin devam etmesi için bir takvim olmadığı da bildirildi:

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın