medyauzmani.com

Gate.io’dan Hong Kong pazarında yeni kripto lisans uygulaması – World Digital Media News


Küresel kripto para borsası Gate.io’nun Hong Kong merkezli yan kuruluşu Hippo Financial Services Limited, başvuru sürecini tamamladı ve bir TSCP Lisansı almaya hak kazandı. Bunun ardından yeni bir Hong Kong kuruluşu olan Gate HK adına da lisans başvurusunda bulunan borsa, bölgedeki varlığını genişletmeyi hedefliyor.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Gate.io’nun Hong Kong merkezli yan kuruluşu Hippo Financial Services Limited, TCSP Lisansı aldı. Lisanslama sürecinin ardından borsa, bölgedeki operasyonlarını genişletmek için Hong Kong pazarı için tasarlanan yeni bir varlık olan Gate HK’yi kurmalarını sağlayacak yeni bir lisans başvurusunda bulundu.

Gate.io, Hong Kong pazarındaki varlığını genişletmek için tröstler veya işletmeler gibi bölgede faaliyet gösteren kuruluşlar için gerekli olan bir TCSP lisansı alma yaklaşımını benimsemiştir. Bu hamle ile gayrimenkul yönetimine odaklanan Hippo Finansal Hizmetler, yerel operasyonları aktif olarak yönetiyor. Ayrıca ayrılan bütçe ile hizmet altyapısının ve müşteri varlıklarının güvenliğini sağlayacak ekipler oluşturulur.

Gate.io, küresel kripto yatırımcılarıyla ilişkisini genişletiyor

Gate HK’nin, yeni kripto para birimi lisans başvuru sürecinin ardından yakında faaliyete geçmesi bekleniyor. Bu gelişme, blockchain teknolojilerinin benimsenmesi ve gayrimenkulün mevcut pazarda popülaritesi için çok önemlidir. Atılan adımlar, Gate.io’nun dünyadaki yatırımcılarla olan ilişkisini güçlendirmenin yanı sıra borsaya olan güveni de artırıyor.

“Gate.io yeni kripto lisansı hazırlamaya devam ediyor”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Hong Kong’da yaşananlardan bahseden Gate.io Kurucusu Dr. Han Lin şunları söyledi: “Hong Kong’da çok mutluyum. Hong Kong’da TCSP lisansını alan Gate.io, yeni bir kripto lisansı hazırlamaya devam ediyor. Titiz Gate HK, büyümeyi desteklemek için özel olarak tasarlanmış yeni bir değer olarak çalışmaya devam ediyor. Hong Kong’da kripto pazarı bizi takip etmeye devam edin’ ifadelerini kullandı.

Gate.io şu anda düzenlemelere uymaya devam ediyor. Öte yandan, altı aydır Hong Kong’dan bir ekibin bulunduğu borsa, kurulacak Gate HK ve depolama hizmetleri için güvenli ve saygın bir ortam sağlamak için iyi bir temel oluşturuyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın