medyauzmani.com

Gemini, Envestnet entegrasyonu yoluyla 1,3 milyon dolarlık risk sunuyor


Coin Journal bir basın açıklamasından, önde gelen kripto para borsası Gemini’nin şu anda kripto parayla yönetilen hesaplara, toplam 1,3 trilyon doları aşan varlıkları yöneten 3.000’den fazla kayıtlı yatırım danışmanına (RIA) canlı yayın sağladığını öğrendi.

Bu, Envestnet | DEA’lar için Tamarac platformu.

Cüzdanı, fatura verilerini ve daha fazlasını görüntüleyin

Tamarac kullanan danışmanlar, borsadaki BITRIA Varlık Yönetimi özelliğine sorunsuz bir şekilde kaydolabilir ve erişebilir.

Entegrasyon, danışmanların ve müşterilerinin Tamarac panosundaki geleneksel varlıklarla birlikte fatura verilerini, performans verilerini ve kripto para cüzdanlarını görüntülemesine olanak tanır. Envestnet’ten Danny Vava şu yorumu yaptı:

Kriptografik varlıkların şeffaflığını sağlayan araçların kullanılması gerekmektedir. Bu, danışmanların gerçekten kapsamlı tavsiyeler vermesini sağlar. Gemini ve Tamarac arasındaki entegrasyon, varlık sınıfından bağımsız olarak müşterilerin portföylerinin kapsamlı bir görünümünü sağlar. Envestnet’in finansal refah ekosisteminin danışmanlar için sunduğu ürünlere Gemini’nin benzersiz çözümünü eklemekten mutluluk duyuyoruz.

İkizler Şefi Petria Dan Air şunları ekledi:

Danışmanlara açık erişim yeteneğimiz, finansal özgürlüğün bir sonraki aşamasının kilidini açmak için kripto kullanma hedefimize ulaşıp ulaşamayacağımızı belirleyecektir. Envestnet ile ortaklığımız, önerilen ABD hesaplarında trilyonlarca dolar ile bu görevi gerçekleştirmede büyük bir adımdır.

BITRIA: Tam entegre bir dijital varlık çözümü

Gemini, danışmanlara kripto para birimi endüstrisine ve daha geniş ekosisteme erişim sağlamak için bu yılın Ocak ayında BITRIA’yı satın aldı. Varlık yöneticileri BITRIA’yı raporlama, saklama, ticaret, likidite, takas, yeniden dengeleme, portföy oluşturma ve yönetimi birleştiren eksiksiz bir dijital varlık çözümü olarak kullanıyor.

Gemini, New York Eyaleti tarafından dijital varlıkların koruyucusu ve New York Bankacılık Yasası uyarınca bir kredi kuruluşu olarak lisanslanmıştır. Aynı zamanda SOC 1 Tip II ve SOC 2 Tip II sertifikası alan ilk dijital değişimdir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın