https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber GFT madeni para nedir? GFT Coin Geleceği 2023

GFT madeni para nedir? GFT Coin Geleceği 2023


2023’te Game Fantays Token olarak hediye önce yayınlandı. Alternatif bir token olarak değerlendirilen GTO, 1:1’lik değişimle listedeki borsalarda yerini aldı.Ardında Gifto ile bir süre 50. sıraya yükselmeyi başardı. hediye etmek para birimi Yeni ürünleri tanıtmak için. Poolz Ventures’ın 2,5 milyon dolarlık yatırımının sonucudur. tamam, GFT madeni para nedir? GFT parası nereden ve nasıl alınır?

GFT bir oyun jetonudur. Aynı zamanda fantezi oyun jetonu olarak da adlandırılır. GTO sembolleri GFT ile değiştirildiğinde piyasaya sürüldü. Gifto veya GFT, Binance LAB için de çok şey ifade ediyor. Çünkü burada başlayan ilk proje olmayı da o başardı. Bildiğiniz gibi Gifto, blockchain tabanlı bir hediye verme platformu olmayı hedefliyor. Bu kapsamda GFT kodunu ve GTO kodunu değiştirerek sunacağı ürünlerin GFT uyumlu olmasını sağlayacak şekilde kendini modernize etmiştir.

GFT Yorumu 2023

GFT Yorumu 2023

Game Fantasy Token (GFT), Elliott dalgasını çekebilen bir jetondur. 3. Yükselişini tamamladı ve artık bir ATH adayı. Coin’in çok az borsada listelenmesi son derece önemlidir. Günlük ve haftalık grafiklerde bir miktar satış baskısı olsa bile, ileride hala güçlü destek ve direnç noktaları var.

destek noktaları

  • 0,16415 ABD doları
  • 0,12580 ABD doları
  • 0,08370 ABD doları

direnç noktaları

  • 0,19400 ABD doları
  • 0,21500 ABD doları
  • 0,22600 ABD doları

Bunun gibi puanlar madeni para için çok önemlidir. Özellikle 0,20 dolarlık psikolojik eşiği geçtiğinde bir sonraki hedefine hızla tırmanacaktır. Özellikle GFT için güncel haberleri ve yeni ilanları takip etmek fiyat açısından çok önemli olacaktır.

GFT madeni paralarının geleceği

GFT madeni parasının geleceği için birçok direnç ve destek noktası var. 1 dolar seviyesi şu anda ulaşılması gereken en önemli hedef noktalardan biri. Coin’in bu noktaya gelmesi ve yüksek hacimli bir işlemle 1$ seviyesini aşması anlamında net olduğunu söylemek mümkün. Potansiyel pompalama/boşaltma durumlarına açık olmak, kripto paranın geleceği için çok önemli görünüyor.

GFT madeni para nedir? GFT Coin Future 2023 yazısı ilk olarak kriptohaberleri.gen.tr’de yayınlandı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın