https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Gifto (GFT) fiyatının parabolik hale gelmesinin nedeni budur.

Gifto (GFT) fiyatının parabolik hale gelmesinin nedeni budur.


Hediye verme platformu gelişimini sürdürürken Gifto’nun fiyatı dikey bir seyir izledi. Binance tarafından derlenen verilere göre, GFT tokeni son 24 saatte %170’ten fazla arttı. Yatırımcılar yeni gelişmeleri memnuniyetle karşıladıkça 0,080 dolara sıçradı.

GFT, Binance tarafından listeleniyor

Gifto, 2017’de başlatılan bir blockchain projesidir. Hediye alanında faaliyet gösterir ve insanların blockchain hediyeleri oluşturmasına, saklamasına ve arkadaşlarına ve sevdiklerine hediye etmesine yardımcı olur. Kullanıcılar ayrıca hayır kurumlarına kripto hediyeler gönderebilir.

Gifto’nun devam eden fiyat artışının ana katalizörü, devam eden token takasıdır. Geliştiriciler, önceki kod olan GTO’dan GFT’ye geçiş yapmaya başlıyor. GTO bir ERC belirtecidir, GFT ise Binance BEP20 standardını temel alır.

GFT fiyatı için diğer katalizör tam da bu binance Mevcut geçiş desteğinin bir parçası olarak belirteç yeniden listeleme işlemini tamamladı. Binance, son birkaç gün içinde GFT’yi listeleyen diğer borsalara katılıyor. Örneğin MEXC, Gifto’yu binlerce kişinin kullanımına sunan İnovasyon Alanına dahil etti. Ayrıca Bitget, GFT token takasını da tamamladı ve yapay zeka alanında GFT/USDT’yi listeledi.

Gate.io, Bitrue ve OKX gibi diğer borsalar da token değişimine katılıyor. tarihsel olarak, kripto para fiyatları Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda listelendikten sonra başarılı olma eğilimindedir.

Yaklaşan Gifto Staking

Bu arada Gifto, staking’in bu hafta başlayacağını duyurdu. Geliştiriciler geçen hafta yaptıkları açıklamada, GFT sahiplerinin bu hafta coinlerini yatırabileceklerini ve ödül kazanabileceklerini duyurmuştu. Geliştiriciler devasa genişlemelerini zorluyorlar.

Ancak mevcut rallinin devam edip etmeyeceği belli değil. Tarihsel olarak, kripto para birimi fiyatları, listeleme ivmesinin ortasında bir süre toparlanma eğiliminde ve ardından momentum azaldıkça geriliyor.

Çoğu platformda ilk gün işlem gördüğü için GFT fiyatına ilişkin gerçek bir niceliksel tahmin yapmak şu anda mümkün değil. Ancak, GFT/USDT fiyatının düşeceğinden ve muhtemelen önemli olan 0,050$ destek seviyesini yeniden test edeceğinden şüpheleniyorum.

Gifto GFT jetonu nasıl satın alınır

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın