medyauzmani.com

GMT Coin Future 2023-25 ​​​​(Güncellendi) – StepN Coins İncelemesi


GMT Coin’in ne olduğu hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. İşte GMT Coin geleceğinin detayları ve GMT Coin incelemesinin nasıl okunacağı.

GMT Coin, sınırlı arzı olan STEPN adlı uygulama için bir yönetişim belirteci görevi görür. STEPN, kullanıcıların jeton geliri elde etmeleri içindir. spor ayakkabı Solana Ağına bağlı olarak yürüyebilir, koşabilir, egzersiz yapabilir ve açık havanın ödüllerini yanlarında götürebilirler. NFT mobil oyun veya uygulama.

Binance destekli STEPN uygulaması ve BSC Ağı’nın ekosistemine entegrasyonu ve GMT para birimi nedir? Bu sorunun araştırılması, geniş bir yatırımcı kesimi tarafından başlatıldı. GMT’nin son zamanlardaki yükseliş trendi de bunda etkili oldu.

GMT madeni para revizyonu 2023

GMT madeni para incelemesi Direnç ve destek noktalarından bahsedeceğiz. 0,54$ seviyesinin aşılmasıyla GMT şimdi gözünü 1$ seviyesine dikiyor. 0,54 dolar şu anda destek olarak hareket ediyor. Bu rakamın üzerinde günlük kapanışların da bu noktada oldukça dikkat çekici olduğunu belirtmekte fayda var.

GMT madeni para revizyonu 2023

STEPN uygulamaları ile zirveye çıkan GMT, bu uygulamaların yönünü kaybetmesinden sonra önemli bir düşüş eğilimi gösterdi. Ancak görünüşe göre şu anda damlayı aldı ve tekrar vurmak için arayış içinde. Büyük hacimli alımların yapılıyor olması bu atağın başlangıcı olacak gibi görünüyor. Hatta çoğu kripto para birimi sahibi için alım satımdan kar elde etme şansının yüksek olduğu anlamına gelir.

Tarih Fiat fark %
OKA 2023 0,60,730 $ %164,27
stil 2022 0,22,980 ABD doları -41,26%
2022’de ne var 0,39.120 ABD doları -28,01%
Ekim 2022 0,54.340 ABD doları -15,21%
GMT para birimi geleceği
{“context”: “https://schema.org”, “type”: “FAQPage”, “id”: “https://kriptohaberleri.gen.tr/gmt-coin-what is-gmt-coins-the -gelecek -yorumlar/”,”asıl varlık”:[{“@type”:”Question”,”name”:”GMT Coin En Yüksek”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”GMT Coin en yüksek $4.03 seviyesini 28 Nisan 2022 tarihinde gördü.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”GMT Coin En Düşük”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”GMT Coin en düşük $0.10 seviyesini 11 Mart 2022 tarihinde gördü.”}}]}

Aşağıdaki tabloda GMT coin projesinin ayda ne kadar kazandığını görebilirsiniz. GMT Para biriminin gelecekteki fiyatı ne olacak?

bir dönem fiyat onlar değişir
Eylül 2022 0,700 dolar %4,26
Ağustos 2022 0,67.160 ABD doları -29.92%
Temmuz 2022 0,80823 ABD doları %13,64
Haziran 2022 0,84.331 ABD Doları -28,73%
Mayıs 2022 118.320 dolar -66,30%
Nisan 2022 0,00339 ABD doları -21,35%
Hangi para birimi satın alınır

Hangi para birimi satın alınır

GMT Coin’in geleceği nedir?

ADIM uygulaması sosyal-fi ve oyun-fi özellikleri NFT ayakkabılar ile kullanabileceğiniz, kendinize uygun bir ayakkabı satın alabileceğiniz, bu ayakkabıyı yürüyüş yapmak için kullanabileceğiniz, outdoor sporlar yapabileceğiniz ve bundan gelir elde edebileceğiniz web3.0 teknolojisinde bir yaşam tarzı uygulamasıdır. Bu uygulamada yönetim için kullanılır Greenwich Ortalama Saati nedir? sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz;

  • Uygulama içinde GMT Coin hakem sembolü gibi davranmak Gelişmelerde ve yönetimde söz sahibi olma hakkı verir. GMT kullanıcılarının payı ne kadar yüksekse, etkileri de o kadar büyük olur.
  • bu madeni para bahis yapan kullanıcılar Pasif gelir elde etmenin yanı sıra ödüllerin dağıtılmasında da söz sahibi olurlar.
  • Bu para birimi, uygulama içi özelliklere erişmek için yakıldı, protokol geliri de dağıtıldı.
  • Kullanıcılar STEP uygulamasını cep telefonuna indirip kullanma imkanına sahiptir. Bu uygulamaya giriş yaparak, SOL belirteçleri ile NFT satın almanız gerekir.
  • NFT Sneaker sahipleri, GPS kullanarak egzersiz yaptıklarında, yürüdüklerinde veya dışarıda koştuklarında jeton ödülleri kazanabilirler.
  • Kullanıcılar ayrıca jeton ödüllerinin yanı sıra NFT kazanma şansına da sahiptir.
  • oyunda SOLO adı verilen modda Kullanıcılar iki farklı şekilde ödül kazanabilir. Ödüller, fiziksel aktivite seviyelerine ve NFT’lerinin nadirliğine göre mobil kullanıcılara dağıtılır.
  • maraton modunda Kullanıcılar için haftalık ve aylık yarışmalar düzenlenmektedir. Kullanıcılar bu yarışlara 24 saat önceden kayıt yaptırabilir ve kazananlara ödüller dağıtılacaktır.
  • Arka plan modunda, en az bir çift ayakkabısı olan kullanıcılar, uygulama ve onarım için ödeme yapmadan o uygulama için başka bir jeton kullanabilir. GST jeton ödülü Alabilirler. Arka plan modu, STEPN uygulaması kapalıyken bile yürürken, koşarken veya spor yaparken atılan adımları saymaya devam eder. Bu modda spor, spor ayakkabının uygulamadaki dayanıklılığını azaltmaz.
GMT para birimi geleceği

GMT Coin Gelecek Yorumu 2025

GMT Madeni Para İncelemesi Binance tarafından listelendikten sonra fiyatının fırladığı ve dünya çapında kullanıcı sayısının arttığı haberlerde bahsediliyor. Bu uygulama, dünyanın her yerinde sporu seven herkesin blockchain teknolojisinden faydalanması için tasarlanmıştır.

şu anda bilinen 100 bin kullanıcı Bu sayı gün geçtikçe artmaktadır. Adidas, Nike gibi markalarla yaptığı veya yapacağı anlaşmalar da bu oyunun kullanıcı sayısını artırdı. Adidas’ın yönetici isimlerinden Scott Dunlap, STEPN projesinin danışmanlarından biri. Bu nedenle Adidas markası tarafından desteklenmesi bekleniyor ve önümüzdeki günlerde daha fazla değer kazanacağına inanılıyor.

Binance ile yapılan iş birliğinin bir sonucu olarak, STEPN uygulaması kullanıma sunuldu Solana Network ile BSC Network’te Hizmet etmeye başladı. Bu sayede uygulamada SOL ile BNB kullanılabilmektedir. Bu gelişme sonucunda insanların bu uygulamayı çok daha fazla kullanma eğiliminde olması bekleniyor.

09.03.2022 tarihinde piyasaya girmesine rağmen, GMT Coin genel olarak güzel bir yükseliş grafiği gösterdi. 6 milyar birim Ve takdim edildi. Bu rakam maksimum miktar olup daha fazla artmayacağı açıklanmıştır. Şimdiye kadarki en düşük değer Mart ayında. 1,47 pound en yüksek değer iken 4399 lira Olarak kayıtlıdır.

GMT Coin hangi borsada çalışır?

GMT Coin hangi borsada çalışır?

GMT paraları satın alın Dünyanın en güvenilir borsası Binanace, KuCoin ve Gate.io Takas seçebilirsiniz. FTX, BingX ve Digifinex gibi borsalardan da bu coin’i satın alabilirsiniz. Bu borsalardan herhangi birinden alışveriş yapabilmek için kayıt, üyelik ve doğrulama işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.

Kripto para borsasında işlem yapmak için Müşterinizi Tanıyın (KYC) kimlik doğrulamanız Bunun yapılması zorunludur ve bu işlem talebinizden en geç 48 saat içinde tamamlanacaktır. Binance borsasında GMT satın almak için USDT, BUSD, BNB ve BTC Ticaret çiftlerini kullanabilirsiniz. USDT ile diğer borsalardan da alım yapabilirsiniz.

GMT Coin Future 2023-25 ​​(güncellendi) – StepN Coin yorumu ilk olarak kriptohaberleri.gen.tr’de çıktı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın