medyauzmani.com

GMT Coin Geleceği 2023 (Hedef Fiyat)


GMT Coin sahiplerine günlük BTC gelirleri sağlayan, gerçek kripto varlıklarla desteklenen bir tokendir. Kullanıcıların yalnızca platformuna giriş yaparak madencilik başlatabileceği bu token, madencilik gelirlerini arttırmak ve bu işlemi kolaylaştırmak amacıyla çıkarılmıştır.

GMT Coin, Solana blok zinciri üzerinde çalışır. GMT Coin, merkezi olmayan bir platformdur. GMT Coin, metaverse ve fitness alanlarında kullanılmaktadır.

GMT Coin Geleceği

GMT Coin ne kadar olur?

GMT Coin’in gelecekte kaç dolar olacağı kesin olarak söylenemez. Ancak, GMT Coin’in şu anda 0,17 dolar seviyesinde işlem gördüğünü ve 2023 yılı sonuna kadar 0,25 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin etmek mümkün.

GMT Coin en yüksek kaçı gördü?

GMT Coin, 2022 yılı Kasım ayında 0,84 dolar seviyesine ulaşarak en yüksek seviyesini gördü.

Tarih Fiyat Fark %
01.10.2023 $0,17470 +9.46%
01.09.2023 $0,15960 +1.01%
01.08.2023 $0,15800 -25.30%
01.07.2023 $0,21150 -4.17%
01.06.2023 $0,22070 -13.89%

GMT kaç dolar olur?

GMT Coin’in gelecekte kaç dolar olacağı kesin olarak söylenemez. Ancak, GMT Coin’in şu anda 0,17 dolar seviyesinde işlem gördüğünü ve 2023 yılı sonuna kadar 0,25 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin etmek mümkün.

GMT Coin metaverse mı?

Evet, GMT Coin metaverse bir kripto para birimidir. STEPN, kullanıcıların sanal ayakkabılar satın alarak ve bunları kullanarak gerçek dünyada yürüyerek, koşarak veya bisiklet sürerek GST ve GMT tokenları kazanabilecekleri bir metaverse platformudur.

GMT token kime ait?

GMT token, STEPN şirketine aittir. STEPN, Hong Kong merkezli bir şirkettir.

GMT neden düştü?

GMT Coin’in düşmesinin birkaç nedeni var. Birincisi, kripto para piyasasının genel olarak düşüş eğiliminde olması. İkincisi, STEPN platformunda bazı sorunlar yaşanması. Üçüncüsü, GMT Coin’in dolaşımdaki arzı artması.

GMT kaç olmalı?

GMT Coin’in gerçek değeri, STEPN platformunun başarısına bağlıdır. STEPN platformu başarılı olursa, GMT Coin’in değeri de artacaktır.

GMT nasıl kazanılır?

GMT Coin, STEPN platformunda kazanılabilir. STEPN platformunda, kullanıcılar sanal ayakkabılar satın alarak ve bunları kullanarak gerçek dünyada yürüyerek, koşarak veya bisiklet sürerek GST ve GMT tokenları kazanabilirler.

GMT nin açılımı nedir?

GMT’nin açılımı Green Metaverse Token’dır.

Enerji tasarrufu ve elde edilen gelirlerle ilgili şeffaf bir izleme sağlayan GMT Coin nedir sorusu, son dönemlerde sağladığı kazançlar nedeniyle araştırılmaya başlanmıştır. Sizlere bu coin ve hakkında yapılan yorumlarla ilgili detaylı araştırmamızı sunalım;

GMT Coin Geleceği

Hangi Coin Alınır?

GMT Coin Nedir?

GMT tokeni madenciliğin yeni yöntemlerini sunan bir platformda kullanılan yerel kripto para birimidir. Gerçek bilgi işlem gücüyle desteklenen bir madencilik tokeni olarak da tanımlanır. Binance Smart Chain ve Ethereum blok zincirlerindeki akıllı sözleşmeler aracılığı ile BTC madenciliği yapılmasını sağlayarak, jeton olarak verilir. GMT Coin nedir sorusunu, tüm özelliklerini açıklayarak cevaplayalım;

 • Madencilik yöntemiyle kazanç sağlayan bu tokeni kullanırken ekipman satın almaya, kurmaya, bakımını yapmaya ve yenilemeye ihtiyaç duymazsınız. Bu tokene sahip olduktan 24 saat sonra hemen madenciliğe başlayabilirsiniz.
 • Bir ekipmanla yapılan likiditenin aksine GTM ile yapılan madencilik likiditesi çok daha yüksektir. Bu tokenin satışı yalnızca birkaç dakika içinde gerçekleşir ve ek yatırım gerektirmez.
 • Her bir GMT sahibi bitcoin cüzdanına yönlendirdiği havuzdan, BTC türünden günlük ödüller kazanır.
 • Bu proje ekibi tarafından yakma mekanizması kullanılır. Bu sayede üretilen tokenlerin bir kısmı yakılır ve tokenlerin tedarik kapasitesi artırılarak, madencilik potansiyelinin de artması sağlanır.
 • Kullanıcıların GMT sahibi olduktan sonra ödül kazanmaya başlaması için yapması gereken tek şey tokenin web sitesinde hesap açarak madencilik ödülünün dağıtılacağı BTC adresini belirtmesidir. Bu web sitesinde Trust Wallet cüzdanları kullanılır.
 • Bu projenin amacı yeni başlayan kişilerden profesyonellere kadar herkesin BTC madenciliğine basit şekilde erişmesini sağlamak ve bu madenciliği daha anlaşılır hale getirmektir.
 • Bu projede GMT token profesyonel ekipmanlar ile kullanıcılar arasında bir bağlantı görevi yapar. Var olan her bir GMT token bilgi işlem gücü tarafından desteklendiği için sahibine madencilik işlemlerine hızlı erişim avantajı sağlar.
GMT Coin Geleceği

GMT Coin Yorum

Madencilik gelirlerinin oldukça azaldığı son dönemlerde BTC madenciliğine yeni bir soluk kazandıran GMT Coin yorum habbelerinde, işlem maliyetlerini azaltmasından ve madencilik için kullanıcılarına sağladığı kolaylıklardan bahsediliyor. Bu token kullanılarak, sahiplerinin zaman ve maliyet harcamadan BTC günlük ödülü alıyor olması, dünya genelinde ilgi görmesini sağlamıştır.

Tokende bulunan yakım mekanizması ile hem token’in hem de platformun değer kazanıyor olması sonucunda, platform sürekli gelişim göstermektedir. Bu projenin gelecekteki hedefleri

 • Dünyadaki madenciliğin %20’sini sahiplerine sunmak,
 • Dolaşımdaki token sayısının 7 milyar tokene çıkarılması,
 • Ekipmanlardaki ortalama enerji verimliliğinin 45 W/TH’ye çıkarılması
 • En iyi kripto para borsası olan Binance borsasında listelenmesidir.

Uzmanlar, bu hedeflerin gerçekleşmesi sonucunda GMT Coin’in uzun vadede çok değerli gale gelebileceğini ön görüyor. Ayrıca projenin Simplex ile kurduğu ortaklık sonucunda, kullanıcılarına kredi kartı ile jeton satın alma kolaylığı sunması da dünya genelindeki yatırımcı sayısının artmasını sağlamıştır.

Şu anda dolaşımdaki arzı 263 milyon 600 bin adet olan bu coin 2021 yılının haziran ayında piyasalarda yerini almıştır. Bugüne kadarki en yüksek değerini ise 2021 Aralık ayında 6,02 lirayla görmüştür.

GMT Coin Geleceği

GMT Coin Hangi Borsada?

GMT Coin satın almak için üç farklı yöntem kullanabilirsiniz. İlk yöntem, platformda açacağınız kişisel hesaptır. Bu hesaptan BTC, ETH veya USDT para birimlerini kullanarak veya banka havalesi ya da banka kartları ile token satın alabilirsiniz.

İkici olarak merkezi veya merkezi olmayan borsalardan alım yapabilirsiniz. Bunun için Bittrex, MEXC, Bitglobal, Hitbtc, EXMO, Bibox, Lbank, Latoken, Apollox dex, Pancakeswap, Uniswap, Sushiswap borsalarını kullanabilirsiniz.

Üçüncü ve son yöntemde Trust wallet cüzdanı edinerek, bu cüzdandan satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kilt Coin Nedir? Kilt Coin Geleceği ve Yorumları

ANML Coin Nedir? ANML Coin Geleceği ve Yorumları

DNT Coin Nedir? DNT Coin Geleceği ve Yorumları

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın