medyauzmani.com

GTO Gifto coin nedir? GTO/USD yorum ve geleceği


GTO gifto coin nedir? GTO coin yorumları nasıl? GTO coin gelecek için umut vaad ediyor mu? GTO coin hakkında bilmek istedikleriniz yazımızda.

GTO Gifto coin yorum

 

GTO/USD – GTO coin kaç dolar?

GTO coin yorumlarına geçmeden önce, GTO coin nedir, inceleyelim.

GTO Gifto coin nedir?

İçerik üreticilerinin her yerdeki içerik üretimini paraya dönüştürmek ve tazmin etmek için dijital bir ödül protokolü Gİfto.  Tüzüğüne göre protokol Facebook, Youtube, İnstagram gibi çeşitli içerik üretim platformlarında bulunuyor ve özellikle reklamlardan oluşan gelir akışını hızlı bir şekilde düzenliyor.

İçerik oluşturma devleri Facebook, Youtube ve Instagram içerik üretimini çok popüler ve kusursuz hale getirince yeteneği olan, akıllı telefon ve internet bağlantısı olan herkes içerik üretebiliyor. Youtube ve İnstagramda aktif kullanıcı sayısı sırasıyla 1.5 milyar ve 700 milyon. Bu platformlarda içerik üretmek kolay gibi görünse de paraya dönüştürmek o kadar da kolay değil

Pek çok merkezi platformun reklam geliri üzerinden devam etmesinin sonucunda otokratik bir teşvik sistemi gelişti ve bu sistem kitle pazarını ve önde gelen içerik üreticilerini destekliyor. Örnek vermek gerekirse Youtube içerik üreticilerine her bir milyon izlenme karşılığı 2000 dolar veriyor. İstatistik olarak Youtube’daki videoların sadece %0.33 kadarı bir milyon izlenmeye ulaşıyor. Bu durum, kitlesel pazardaki içerik üreticilerinin başarılı veya yetenekli niş içerik üreticileri ortaya çıkarmasını sağlıyor.

Bir diğer zorlukta reklam verenlerden geliyor. İçerik oluşturucuları reklam verenlerin beklentilerini ve taleplerini dikkate almak zorunda. Eğer reklamcılar içeriği alakasız bulur yada beğenmezse içeriğin ardından ürünlerini göstermekten vazgeçebiliyorlar. Bu durumda içerik üreticilerinin gelirlerini etkiliyor.

İlgili: API3 coin nedir? Yorumları ve geleceği nasıldır?

Gifto protokol

Gifto protokolü, çeşitli içerik oluşturma platformlarında üretilen, takip edilen ve alım satımı yapılan sanal hediyeler oluşturan, kendi kendini düzenleyen ve kendi kendini devam ettiren bir ekosistem olmayı hedefliyor. Protokolün içeriğinde, blockchain üzerinde yaşayan ve akıllı sözleşmelerle gerçekleştirilen, kendi kendine çalışan bir sanal varlık olan sanal akıllı hediyeler bulunuyor. Akıllı sözleşmelerin normal sözleşmelerden hiçbir farkı yok; ancak bu sözleşmeler kâğıt üzerinde taslak olarak hazırlanmak yerine blockchain üzerindeki protokoller şeklinde yürütülüyor.

Ayrıca protokol bünyesinde hediye deposu da barındırıyor. İçerik üreticilerinin taraftarları bu depodan kendi sevdikleri içerik üreticilerine sanal hediyeler alabiliyor. Hediye envanterinde kullanıcılar için de hediyeler mevcut. Hediye kabul eden ya bir taraftar ya da içerik üreticisi olabiliyor. Daha sonrada hediye portalı bulunuyor. Bu portal hediyelerin oluşturulup yönetildiği bir portal ve buraya katkı yapanlar da Gifto protokole katkıda bulunanlar.

Gifto token (GTO), Gifto protokolün yerel ERC20 tokeni ve platformdaki işlemler için öncelikli bir para birimi. Platform kullanıcıları GTO tokenlerini sanal hediyelerin alımında kullanabiliyor ve ayrıca kullanıcılar belirli görevleri yerine getirerek GTO token kazanabiliyorlar.

Gifto ayrıca tüm Gifto işlemlerini ele alan bir kripto cüzdanı da geliştirdi. Bu cüzdan tıpkı Ethereum’da oluşturulmuş cüzdan gibi transfer, alım satım ve tokeni paraya çevirme işlemleri yapıyor. Cüzdanın tasarımı kripto dünyasına ilk kez katılanların zorluk çekmeden işlem yapmasını sağlayacak şekilde kolay.

GTO stake konusuna gelince, sitesinde belirtildiğine göre GTO stake, işlem ücretlerini azaltmak ve hediye üretim teşviklerinin kilidini açmak için kullanılıyor. Token, ağı desteklemek için node çalıştırmak amacıyla stake ediliyor ve bunun karşılığında token sahipleri işlem ücretinden ödül olarak pay alıyor. Gİftonun anlık Pazar payı 480.59 milyon TRY .Bu şekilde yüksek Pazar payı varlığın da değerini ortaya koyuyor.

GTO/USD fiyat grafiği yorumu

gto gifto GTO Gifto coin nedir? GTO/USD yorum ve geleceği

GTO grafiğine baktığımızda, fiyatın gözünün yükseklerde olduğunu görüyoruz. Fiyat, şu an 3. dalgasına hazırlanıyor. 3.dalgasının hedefi ise de 0.129 dolar.

bkz:Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

GTO coin geleceği ve fiyat tahminleri 2024 – 2030

Yapay zekanın GTO coin hakkında gelecek ve fiyat tahmini tablosu:

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın