medyauzmani.com

Haziran için Metacade Fiyat Tahmini: MCADE Geri Çekmesini Satın Alın


  • Metacade’in fiyatı son birkaç gün içinde biraz düştü.

  • Jetonun önümüzdeki günlerde birçok katalizörü var.

  • Bir kırılma ve yeniden test modeli, 0,30 dolarlık kilit noktaya yükseldiğini görebilir.

metakad Fiyat, bu yılın Haziran ayında 0,01592 dolara düştükten sonra konsolide olmaya başladı. MCADE, Perşembe günü 10 Mayıs’tan bu yana en yüksek seviye olan 0,028 $’a yükseldi. Bu fiyat, bu yılın en düşük seviyesinden %65 daha yüksekti.

MCADE için Boğa Katalizörleri

Yeni ve hızlı büyüyen bir kripto para birimi olan Metacade, alıcıların hem dahili hem de makro katalizörlere odaklanmasıyla rallisini sürdürdü. Genel olarak konuşursak, belirteç için en büyük katalizör, Meclisin bir genişleme tasarısını geçirme kararıdır. borç tavanı. Tasarı, ABD harcamalarına bir sınır getirilmesini ve açığı azaltmak için bazı mali önlemlerin uygulanmasını öngörüyor.

Ekonomistler, ABD’nin anlaşmayı 5 Haziran’a kadar geçirmemesi durumunda temerrüde düşeceğine inanıyor. Bu, Metacade ve Bitcoin gibi kripto para birimleri de dahil olmak üzere çoğu varlığı çok daha aşağı itecek eşi görülmemiş bir hareket olurdu.

Dahili olarak, ağdaki birkaç önemli katalizör nedeniyle Metacade’in fiyatı arttı. İlk olarak, geliştiriciler yakında oyunun lite sürümünü yayınlamayı planlıyorlar. Bu lansman, insanların şirketin ne üzerinde çalıştığına ilk kez bakmasını sağlayacak. Çoğu dönemde, kripto para birimleri büyük bir ürün lansmanından önce yükselir.

İkincisi, Metacade Metaseries Perşembe günü başlayacak. Bu, geliştiricilerin ürün ve ne üzerinde çalıştıkları hakkında konuştukları bir video dizisi olacak. Bu video serisi, daha fazla kişiye ürün bilgisi sağladığı için önemlidir.

Bu arada geliştiriciler, yarışmalarının 125.000 $ değerindeki beşinci ödülünü sunuyor. Joaquin Solari, devam eden bir yarışmada 12.5 bin $’lık beşinci kazanan oldu. Bu tür yarışmalar, kripto para birimi projesi için daha fazla çekiş sağlamaya yardımcı olur.

MCADE iyi bir yatırım mı?

Metacade son birkaç ayda çok ilerleme kaydetti. Sonucunda, eter taraması Veriler, taşıyıcı sayısının 9.250’nin üzerine çıktığını ve yakında 10.000’e ulaşacağını gösteriyor. Metacade nispeten yeni bir proje olduğu için bu yeniden tasarlanabilir bir deneyimdir.

Metacade geliştiricileri, insanların oynamak isteyeceği bir oyun geliştirerek blockchain endüstrisini değiştirmeye çalışıyor. Play to Earn oyunu, önde gelen geliştiricilerden biri olan Metastudio ile işbirliği içinde geliştiriliyor.

buna göre metakad Yaratıcılar, ekosistemlerini oluşturmak için Axie Infinity ve Decentraland gibi birinci nesil oyun projelerinden öğrendiklerini kullanıyorlar.

Metacade’in iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum ancak bu, geliştiricilerin piyasaya sürdüğü oyunun kalitesine bağlı olacaktır. Oyun beklendiği kadar iyiyse, token muhtemelen yükselmeye devam edecektir.

Metacad fiyat tahmini

Yukarıdaki grafik, MCADE fiyatının son birkaç gün içinde güçlü bir yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. 17 Mayıs’ın en yüksek seviyesi olan 0,024 $’lık kilit direncin üzerine çıkmayı başardı. Madeni para, 50 dönemlik bir hareketli ortalama ile destekleniyor.

Bu nedenle, yakında 0,024 dolara kadar düşerek bir kırılma ve yeniden test modeli oluşturacağından şüpheleniyorum. Fiyat eylem analizinde, bu kırılma ve yeniden test genellikle bir yükseliş işaretidir. Bu nedenle, koinin önümüzdeki günlerde tekrar 0,030 dolara yükseleceğine inanıyorum.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın