medyauzmani.com

“Hiçbir değeri yok ama bende biraz var.”


Bitcoin'de İnteraktif Brokerler Başkanı
  • Thomas Peterffy, alışılmadık bir nedenle Bitcoin’e sahip.
  • IBKR’deki kripto para birimi faaliyetinin çok yavaş olduğunu söylüyor.
  • BTC bugün 30.000$ seviyesinin çok altında işlem görüyor.

7/24 hizmet veren bir bitcoin ticaret hizmetleri şirketi olan Interactive Brokers, bu hafta ilk mali çeyrek için beklenenden daha zayıf kazanç bildirdi.

Başkan Peterffy BTC teklif etti

Çarşamba günü, CNBC’den Andrew Ross Sorkin ile kazanç raporunu tartışırken, şirketin başkanı olağandışı bir nedenle de olsa Bitcoin’e sahip olduğunu söyledi.

Endişelendiğim kadarıyla, buna değmez. Ama bir değeri olduğunu düşünmeme rağmen bazılarına sahibim çünkü diğerleri onların bir değeri olduğunu düşünüyor.

Thomas Petrffy ayrıca, bitcoin fiyatının buradan nereye gidebileceği konusunda hiçbir fikri olmadığını da açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para birimi, belki de yatırımcıların son aylardaki büyük yükselişinden yararlanmak için harekete geçmesiyle bugün 30.000 $ seviyesinin oldukça altında işlem görüyor.

IBKR için kripto para ticareti yavaşladı

Interactive Brokers, yakın zamanda sona eren çeyrekte müşteri hesaplarında yıldan yıla %21’lik bir artışla 2,20 milyona ulaştığını bildirdi.

Başkan Thomas Petrffy, kripto para biriminin yılın ilk çeyreğinde platformun finansal performansına katkısını CNBC’nin Squawk Box programında açıkladı:

Platformumuzdaki kripto etkinliği çok yavaş. Kripto para tutmuyoruz – bu bir sebep olabilir. Ancak genel olarak, kripto para ticareti bir veya iki yıl öncesine göre çok daha azaldı.

Borsada yükseliş görüşü yok ve S&P 500’ün şu an olduğundan %20 daha düşük işlem görmesi gerektiğini söyledi.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın