https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Hızlandırılmış bir toparlanma ile Jasmy fiyat teknik analizi

Hızlandırılmış bir toparlanma ile Jasmy fiyat teknik analizi


Jasmy Coin fiyatı Pazartesi günü yükseldi ve Aralık ayında 0,0028 dolara kadar düştüğü yükseliş trendini sürdürdü. 18 Eylül’den bu yana en yüksek seviye olan 0,0074 dolara sıçradı. Ve Aralık ayındaki en düşük noktasından %152’den fazla sıçradığını yazdık. Burada.

JASMY/USD günlük grafik analizi

Günlük grafik, JASMY madeni parasının fiyatının son birkaç hafta içinde güçlü bir yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Bu toparlanmaya daha yüksek hacim seviyeleri eşlik etti. Aynı zamanda kripto para, 24 Ocak’ın en yüksek noktası olan 0,0060 dolarlık önemli direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Jasmi ayrıca %50 Fibonacci düzeltme seviyesine sıçradı. Ayrıca 0,0068 $’lık (30 Ekim’in en yüksek seviyesi) kritik direncinin üzerine çıktı. Ayrıca 50 günlük hareketli ortalamanın ve Ichimoku bulutunun üzerine çıktı. Japonya olarak bilinen Jasmi bitcoinVe Aynı zamanda bir yükseliş işareti olan ters bir baş ve omuz modeli oluşturdu.

Bu nedenle, Jasmy’nin önümüzdeki günlerde daha yüksek seviyede devam etmek için ihtiyaç duyduğu ivmeye sahip olduğu görülüyor. Bu olursa, izlenecek bir sonraki ana direnç seviyesi, %61,8 Fibonacci düzeltme noktası olan 0,0086 $ olacaktır. Bu fiyat mevcut seviyeden yaklaşık %27 daha yüksek.

Kapak tarafında, önemli desteğin 0,0060 $’ın altına düşmesi, yukarı yönlü hareketi geçersiz kılacaktır. Bu olursa, piyasada onu bir sonraki kilit destek seviyesi olan 0,0050 $’a itmek isteyen satıcıların olduğunu gösterir.

Jasmy Price 4H grafik analizi

4 saatlik grafikte Jasmy Coin fiyatının son haftalarda inanılmaz bir geri dönüş yaptığını görebiliriz. Kripto para yükselirken, 24 Ocak ve 2 Şubat’ta yükselmek için mücadele ettiği 0,0060 dolarlık kilit direnç seviyesini aştı. Para birimi ayrıca 25 günlük ve 50 günlük üstel hareketli ortalamaların üzerine çıktı.

Aynı zamanda daha yakından bakıldığında, hacim çubuklarının düşmeye başladığı görülüyor. Dolayısıyla bu, önümüzdeki günlerde tersine dönebilecek olan yükseliş eğiliminin yavaş yavaş azaldığının bir işareti olabilir. Bununla birlikte, olumlu tarafı, madeni para, bir yükseliş işareti olan küçük bir çekiç modeli oluşturdu.

JasmyCoin fiyatı 0,0065 $’dan çekicin alt tarafının altına düşerse, geri dönüş onaylanacaktır.

TradingView’e göre JASMY/USD grafiği

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın