medyauzmani.com

HNT Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri


HNT Coin Geleceği son dönemlerde 15, 58 dolar sevilerini gören Helium Coin’in listelenebilecek verilerini içeriyor. Yaşadığı yükselişle bir anda dikkatleri üstüne çekmeyi başaran bu altcoin ilgili detayları işsizler için derledik.

HNT Coin Nedir?

Yerel bir alt coin olan HNT Coin, kullanıcılarına teşvikler sunan bir alt yapıyı bünyesinde barındırıyor. HNT Coin nedir sorusu bu şekilde yanıtlandırılabilir.  Güvenilirlik ölçütü göz önünde bulundurulduğunda takip edilemeyen merkeziyetsiz bir para birimi olması nedeni ile tatmin edici düzeyde. Bu yönü ile yatırımcıların kolaylıkla dikkatini çekebileceği düşünülen coinle ilgili bu yılın sonu itibariyle daha dikkat çekici gelişmelerin olabileceği de belirtilen arasında.

HNT Coin Geleceği

1 HNT ne kadar?

1 HNT, 13 Kasım 2023 tarihi itibarıyla yaklaşık 56,00 TL’ye karşılık gelmektedir.

HNT Coin kimin?

HNT Coin, Helium Network tarafından oluşturulmuştur. Helium Network, LoRaWAN tabanlı bir ağdır. HNT Coin, bu ağın yerel kripto para birimidir.

HNT Coin nerede satılır?

HNT Coin, birçok kripto para borsasında satılmaktadır. Bu borsalardan bazıları şunlardır:
# Binance
# Coinbase
# Huobi Global
# KuCoin
# Gate.io

Hnt en yüksek kaçı gördü?

Hnt Coin, 2021 yılında 2,20 dolar ile en yüksek seviyesine ulaştı.

Hnt neden Delist oldu?

Hnt Coin, 2022 yılında Binance’den kaldırıldı. Bu kaldırılmanın nedeni, Hnt Coin’in fiyatının, Binance’in listelemeden önce belirlediği minimum fiyatın altına düşmesiydi. Binance, bu tür coinleri liste dışı bırakmaya yetkilidir.
Hnt Coin, Binance’den kaldırılmasına rağmen, şu anda diğer borsalarda işlem görmeye devam ediyor.

HNT Projesi Nedir?

HNT Projesi, LoRaWAN tabanlı bir ağ oluşturmayı amaçlayan bir projedir. LoRaWAN, düşük güç tüketimi ve uzun menzilli iletişim özellikleriyle öne çıkan bir kablosuz ağ teknolojisidir.

HNT Projesi, bu teknolojiyi kullanarak, internete erişimi olmayan veya erişimi sınırlı olan bölgelerde, IoT cihazlarının iletişim kurmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Exenpay Coin Geleceği – EXEN Token alınır mı?

HNT Coin Yorum 2021

HNT Coin Yorum

HNT Coin yorum verileri ile son derece umut vaat ettiğini belirtmek gerekiyor. pek çok uzmanın bu yıl sonu itibariyle kripto para piyasalarındaki lider alt coinlerden biri olabileceğini öngördüğü HNT ile ilgili her geçen gün yatırımcı kitlesinin de büyüdüğünü ifade etmek yanlış olmayacaktır. Yılsonu verileri yorumlarına göre 20 dolar bandını kolaylıkla geçebileceği belirtilen bu coinle ilgili tahmin edilen rakam için senenin son aylarını bile beklemek gerekmeyebilir.

Süreç içerisinde ardına alacağı destek sayısını da göz önüne alırsak, belirtilen rakamların yakalanması son derece olası olarak görülebilir. Yatırımcıların fikir paylaşımı yaptığı platformlarda yer alan yorum verileri incelendiğinde dikkat çeken iki farklı eğilimin olduğu görülüyor. Bunlar,

  • Uzun vadeli yatırım yapmayı amaçlayan yatırımcıları menün edeceği
  • Alım için doğru anı yakalayan yatırımcıları mutlu edeceği yönünde.

Gelecekte rakamların ne yönde şekilleneceği henüz bilinmezken, pek çok yatırıcının ve uzmanın bu coine dair umutlu olduğunu belirtmemizde fayda olacak.

NWC Coin Geleceği – News Token alınır mı?

STMX Coin Geleceği – STMX Token alınır mı?

HNT Coin Tahminleri

An itibariyle 133,10 TL bandında seyreden ve yükselişi ile ön plana çıkmayı başaran HNT Coin tahminleri yılsonu itibariyle 1701 TL ila 200 TL aralığında bir değeri göreceği yönünde şekilleniyor. Proje olarak son derece desteklenebilir bir özelliğe sahip olan coinle ilgili olarak ne gibi gelişmeler yaşanacağı henüz bilinmiyor.

Sahip olduğu rakamsal değerlerle kripto para piyasasının 66. Sırasında olan HNT Coin’in gün içerisinde sahip olduğu en yüksek değer 148,83 TL en düşük değer ise 126,20 TL

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın