medyauzmani.com

Hong Kong, kriptoya büyük yatırım yapmayı planlıyor. Bu, Uniswap ve diğer kripto borsalarındaki Metacade token satışlarını artırabilir mi?


Hong Kong, Singapur’u geride bırakarak dünyanın önde gelen kripto merkezi olma hedefinde büyük bir destek aldı. Hükümet, Hong Kong kentindeki perakende yatırımcıların Bitcoin ve Ether gibi dijital tokenlerle ticaret yapmasına izin verme planlarıyla kripto para piyasasında manşetlere çıktı. Bu aynı zamanda, 20’den fazla kripto firmasının ABD makamlarının artan düzenleme seviyelerine yanıt olarak operasyonlarını Hong Kong’a taşıma niyetlerini özetlediği kripto para piyasası haberlerinin hemen ardından geliyor.

Piyasa analistleri, Hong Kong’daki kripto para birimine yapılan bu büyük yatırımın önde gelen GameFi platformunun token satışlarını artırıp artıramayacağını tahmin ediyor. metakadBu ayın başlarında Uniswap’te yeni MCADE belirtecini başarıyla listeledikten sonra daha da yüksek. Bitmart ve MEXC, önümüzdeki birkaç hafta içinde MCADE’i listelemeye hazırlanıyor, bu da MCADE’nin ne kadar yükseğe çıkabileceği sorusunu akla getiriyor.

MCADE 2023’te ne kadar yükseğe ulaşabilir?

MCADE belirteci ön satışı rekor sürede 16,35 milyon dolar topladığında kripto para piyasası haber kaynakları ele geçirildi. Beta ön satışının sadece 0,008 $’dan başlamasının ardından MCADE’nin Uniswap’te 0,022 $’dan listelendiğini ve erken yatırımcılar için büyük getiri sağladığını belirtmekte fayda var. Uzmanlar, MCADE’nin Nisan ve Mayıs 2023’te sırasıyla Bitsmart ve MEXC’de listelenmesiyle daha geniş bir kitleye ulaşarak ilerleme kaydetmeye devam edeceğine inanıyor.

Buna ek olarak Metacade, MetaStudio ile platformun heyecan verici yol haritası, kapsamlı belirteç tesisleri ve hâlihazırda çoktan başlamış olan merkezi olmayan bir otonom organizasyona (DAO) geçişle birleşen heyecan verici bir ortaklığı duyurdu ve MCADE’yi daha da ileriye taşımaya hazır görünüyor. Bu potansiyel fiyat hedeflerine ulaşmak, halka arzlarının ilk aşamalarında token satın alan yatırımcılar için 20 kattan fazla kazanç anlamına gelecektir.

Metacad nedir?

metakad Kullanıcıların oyun tutkularını sürdürürken kazanmalarına olanak tanıyan, dünyanın en büyük oyna-oyna (P2E) arcade’sini inşa ederek GameFi sahnesine öncülük etme ve devrim yaratma tutkusunu gizlemedi. Bunu başarmak için Metacade, platformun Toplam Adreslenebilir Pazarını (TAM) en üst düzeye çıkarmak için çok çeşitli oyun ilgi alanlarına hitap ederken gelişen bir oyuncular, geliştiriciler ve kripto para meraklıları topluluğu oluşturacak.

Bu amaçla, Metacade, projenin ana akım kripto para biriminde daha fazla tanınmasına ve kullanıcı tabanını büyütmesine yardımcı olmak için dünyanın en geniş oyun başlıklarını oluşturma görevini üstlendi. Metacade’i kullanmak için, tüm kullanıcılar çeşitli platform özelliklerine erişmek için bir MCADE belirtecine ihtiyaç duyacak ve madeni para sahiplerine büyük fayda sağlayacaktır. Bu araç, platformla ilgili heyecan oluşturmak için önemli bir nedendir ve onu kripto para birimi alanında o kadar heyecan verici bir yatırım fırsatı haline getirir ki, kripto para piyasası haber kaynakları arasında manşetlere çıkar.

metakad Beyaz kağıtlar Uzman ve doğrulanmış Metacade proje ekibi tarafından sunulan olağanüstü karar verme becerilerini vurgulayan kapsamlı proje planları sayesinde GameFi uzmanlarından çok övgü aldı. MCADE’yi bu kadar cazip bir kripto yatırımı yapan stratejik planın bir kısmı, Metacade’in 2024’ün sonunda bir DAO olmasını sağlayacak olan topluluğa yetki devridir.

Topluluğun önderliğindeki bu yönetişim, GameFi sektöründeki normların ötesine geçen, platformun kapsamlı ödül sistemi tarafından sunulanlar gibi halihazırda pek çok yerleşik yardımcı programa sahip olan MCADE’ye değer katacaktır. Örneğin, kullanıcılar, platformda oyun incelemeleri gibi sosyal içerik yayınlamak için ödüller alarak bir topluluk oluşturmaya teşvik edilecek.

MCADE nasıl çalışır?

MCADE Native Coin, ödül sistemini güçlendirmekten platformdaki işlemler için takas ortamı sağlamaya kadar Metacade ekosistemini yönlendiren para birimidir. Diğer bir avantaj ise, toplam MCADE token arzının sadece 2 milyar ile sınırlı olması ve uzmanların platformun kullanıcı tabanı büyüdükçe satın alma baskısını artıracağını tahmin ediyor.

Daha da heyecan verici olan şey ise, MCADE’nin Metacade’in en yenilikçi programlarından biri için bir teşvik sağlamasıdır; Ayrıca Metagrants programı, yeni oyunlar oluşturmak için destek isteyen oyun geliştiricilere kripto para fonu sunar. Her konsept, madeni para kazanan MCADE topluluğu tarafından oylanmadan önce bir havuza giriyor ve bu, Metacade’in topluluk liderliğindeki yönetişime doğru hareketinin önemli bir bölümünü gösteriyor. En popüler fikirler, platformun merkezi hazinesinden hibe alarak konseptin gerçeğe dönüştürülmesine yardımcı olur.

MCADE kriptoya iyi bir yatırım mı?

MCADE, tüm işaretler onun kısa, orta ve uzun vadede bilgili yatırımcı için mükemmel bir kripto yatırımı olduğuna işaret ettiğinden, kripto para piyasası haber kaynaklarındaki birçok uzmanın hayal gücünü yakaladı. Ayrıca Metacade, ilk biçiminde bile çoklu oyun kitaplığı ve oyun deneyimleriyle GameFi’nin birçok rakibini gölgede bırakarak onu gelişmekte olan kripto oyun sektöründe potansiyel bir lider yapıyor.

Metacad emekleme aşamasındadır ve önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek birçok heyecan verici özelliğe sahiptir. Hong Kong’da kripto para yatırımı için destek gibi heyecan verici kripto para piyasası haberleri, MCADE’ye kendisini 2023 için en iyi kripto para birimi yatırım seçeneklerinden biri haline getirmesi için mükemmel bir fırsat sunuyor.

MCADE, Metacade’i takip ederek Bitmart ve MEXC borsalarında listelendiğinde bizi izlemeye devam edin Twitter sayfası.

MCADE’nin nasıl satın alınacağı da dahil olmak üzere daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Burada.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın