medyauzmani.com

HOOK coin nedir? HOOK/USD yorum, geleceği


Hooked Protocol (HOOK) coin nedir? HOOK/USD yorumları ve geleceği nasıl? HOOK coin grafik, haberler ve kripto para ile ilgili ayrıntılara bakalım.

Hooked Protocol (HOOK) coin yorumları

 

HOOK/USD – HOOK kaç dolar? Canlı HOOK coin fiyatı

Hooked Protocol (HOOK) coin nedir?

Hooked Protocol, Web3’e milyonlarca kişiyi dahil etme amacı güden öncü bir eğlenceli eğitim ağıdır. Hooked’ın misyonu, Web3’ün geniş çapta benimsenmesini, etkileşimli, oyunlaştırılmış ve sosyal öğrenme deneyimleri sunarak sağlamak.

Hooked, öğrenenler ve yapımcılar için sorunsuz ve sezgisel bir başlangıç yolu sunar ve işletmelerinin üç odak noktası aracılığıyla bu hedefi gerçekleştirmeyi amaçlar: Altyapı, Akademi ve Ekosistem.

Şu an itibarıyla Hooked, 3 dApp ve ürün başlatmıştır: Wild Cash, ilkokul öğrencileri için 3 milyonun üzerinde aylık aktif kullanıcıya sahip olan bir Quiz-öğren Web3 kampı ürünüdür; ToDaMoon, hazırlık öğrencileri için canlı yayın yaparak öğrenme fırsatı sunan bir üründür ve toplamda 1 milyon yarışma katılımı sağlamıştır; Hooked Academy Sensei ise AI teknolojisiyle desteklenen öğrenme ürünüdür ve 100.000’in üzerinde kayıtlı öğrenciye sahiptir.

Hooked token ekonomisi, tek bir coin yani HOOK odaklı bir yapı kullanarak ayrımcılık stratejisi benimsemektedir. Bu yaklaşım, pump ve dump şemalarının yaşandığı senaryolardan kaçınmak için gerçek değeri yansıtır ve yayın şeması ile sınırlı bir arz ile tasarlanmıştır. HOOK coin uzun vadeli değeri, insanların projeye duyduğu güvenle bağlantılıdır ve HOOK coinin arzı sabittir ve deflasyoner olacak şekilde tasarlanmıştır.

HOOK coin, topluluk yönetimi için inşa edilmiş, platform üzerindeki on-chain faaliyetler için gaz tokenleri, sahiplik ödülleri olarak staking teşvikleri, durum sinyali ve kişisellik ile sosyal unsurların sergilenmesi için kullanılır. Ayrıca, ekosistemin gelişimine katkıda bulunan değerli yenilikler ve uzun vadeli hedefler için de kullanılır.

Akademi, altyapı ve ekosistemi ile Hooked, Web3 eğitimini devrimleştirmeyi amaçlıyor ve Web3’e yeni güçlerin katılmasını hedefliyor.

 

HOOK coin yorum ve grafiği

HOOK coini daha iyi anlamak için bir de grafiği ve fiyat verilerine bakalım. 2022 yılı sonunda piyasaya sürülen bir coin. HOOK coin şimdiye kadarki en yüksek seviyesini 2023 yılında gördü. yaşanan boğa koşusu sırasında kaydetmişti. Ancak ardından yüzde 76’yı aşan bir düşüş yaşadı. Tüm zamanların en düşük seviyesini de 2023 yılında gördü. İşte, HOOK coinin zirve ve dip seviyeleri:

  • HOOK coin fiyatı tüm zamanların zirvesi: 4.06 dolar (6 Şubat 2023)
  • HOOK coin fiyatı tüm zamanların dip seviyesi: 0.6454 dolar (18 Ağustos 2023)

HOOK coin nedir? HOOK/USD yorum, geleceği

HOOK coin fiyatı ve grafiği Kaynak: TradingView

HOOK coin fiyatı düşüş trendini 0.70 dolar desteğinde durdurdu ve şimdi yönünü yukarı çevirdi. Şu an 100 EMA çizgisini destek olarak deniyor. Önündeki bir sonraki ana direnç bölgesi 1 dolar civarında.

 

HOOK coin geleceği ve fiyat tahmini

HOOK coinin geleceği, Hooked Protocol’ün benimsenmesine bağlıdır. Hooked Protocol, Web3 teknolojisinin ve eğitiminin geniş çapta benimsenmesini teşvik etme misyonu ile şekillenmeye devam edecektir. Platformun sunduğu eğitim ve eğlence deneyimleri, özellikle Web3 dünyasına yeni başlayanlar için çekici bir seçenek sunuyor.

İşte, HOOK coin için gelecek yıllarda beklenen ve öngörülen seviyeler:

Yıl Düşük fiyat Ortalama fiyat Yüksek fiyat
2023 $1.01 $1.03 $1.05
2024 $1.25 $1.35 $1.45
2025 $1.55 $1.76 $1.96
2026 $1.86 $2.17 $2.48
2027 $2.17 $2.58 $2.99
2030 $3.09 $3.81 $4.53

Sonuç olarak, Hooked Protocol’ün geleceği, platformun kullanıcı tabanını genişletme, içerik çeşitliliği, teknolojik yenilikler ve güçlü ekosistem oluşturma çabalarına bağlı olacaktır. Web3 eğitimine erişimi kolaylaştırma ve Web3 teknolojisinin benimsenmesini hızlandırma amacıyla çalışmalarını sürdürecektir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın